Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Praca na wyciągnięcie ręki. Zakończyły się elbląskie Targi Pracy i Edukacji [VIDEO]

Ponad 1200 ofert w różnych branżach czekało dziś na odwiedzających Elbląskie Targi Pracy i Edukacji.
Reklama
Praca na wyciągnięcie ręki. Zakończyły się elbląskie Targi Pracy i Edukacji [VIDEO]

- To 29. edycja Targów Pracy i 9. Targów Pracy i Edukacji, a więc oferta zatrudnienia wzbogacona jest o ofertę kształcenia. Wśród wystawców jest 40 pracodawców, którzy mieli do dyspozycji ponad 900 ofert pracy. To zdecydowanie więcej niż w poprzednich edycjach. W tegorocznych targach biorą również udział zaprzyjaźnione z nami Urzędy Pracy z regionu, łącznie do dyspozycji dla odwiedzających jest 1231 ofert - 

- informuje Iwona Radej, dyrektorka Powiatowego Urzędu Pracy w Elblągu

Reklama

To była świetna okazja, aby rozeznać się w ofertach zatrudnienia oraz poszukać inspiracji do dalszego kształcenia i planowania kariery zawodowej. Swoje oferty prezentowały również placówki edukacyjne z naszego regionu.

Dla pracodawców Elbląskie Targi Pracy i Edukacji to szansa nie tylko na pozyskanie potencjalnych pracowników, ale także zwiększenie swojej widoczności na lokalnym rynku pracy.

 W tym roku stopa bezrobocia w Elblągu  jest nieco niższa w porównaniu z rokiem ubiegłym i wynosi 6,3 proc., zaś w  powiecie elbląskim 11 proc. 

WIĘCEJ W MATERIALE VIDEO:

 

AG


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

( 24.10.2024 09:03
Tłum zrobiony, sukces ogłoszony.

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ElblążankaTreść komentarza: To kłamstwo ul Ogrodowa jest tylko wyremontowana koło budynku gdzie mieszka Pan wiceprezydent, dalej to porażka same dziury, bo tam mieszkają zwykli obywatele im się nie należy.Dalej jest jak było kumoterstwo.Data dodania komentarza: 19.06.2025, 13:04Źródło komentarza: Ulica Ogrodowa jak nowa. Rozpoczęły się prace!Autor komentarza: CHWDSTreść komentarza: 4 liga witaData dodania komentarza: 18.06.2025, 19:17Źródło komentarza: Olimpia spadła, trzecia liga w Elblągu!Autor komentarza: Lepić mandatyTreść komentarza: I oczywiście zawsze znajdzie się baran który wyjeżdżając z Gronowa nie będzie jechał na rondo tylko blokuje cały ruch no czeka na wolne w obu kierunkach żeby skręcić w lewoData dodania komentarza: 18.06.2025, 16:22Źródło komentarza: Kolejny etap przebudowy al. Grunwaldzkiej. Od dziś objazdy dla kierowców [WIDEO]Autor komentarza: ElblążaninTreść komentarza: A kiedy zajmiecie się dojazdem do Rybna? Brak chodników, ścieżek, oświetlenia. W ciemnościach ludzie chodzą ulicą. Tylko czekać kiedy stanie się tragediaData dodania komentarza: 18.06.2025, 09:35Źródło komentarza: Od poniedziałku zmiany na al. GrunwaldzkiejAutor komentarza: obywatelTreść komentarza: i to pisze pewnie pracownik tej firmy :)Data dodania komentarza: 18.06.2025, 08:44Źródło komentarza: Jest wyrok sądu w sprawie opłaty za parking!Autor komentarza: kekeTreść komentarza: do utylizacjiData dodania komentarza: 17.06.2025, 15:53Źródło komentarza: Motocykliści zatrzymali pijanego kierowcę
Reklama