Wczoraj (17.10) na Starym Mieście w Elblągu funkcjonariusze Straży Miejskiej zauważyli zaparkowany pojazd w miejscu innym, niż wyznaczone w strefie zamieszkania, ponadto pojazd zaparkowany był na zieleńcu.
Strażnicy założyli na pojazd blokadę na koło. Kierujący nie bacząc na blokadę, próbował wyjechać ze Starego Miasta. Próba nie skończyła się dla niego najlepiej: "Oprócz strażników, których musiał wezwać, musiał wezwać również mechanika, któremu dopiero kątówką udało się przeciąć i zdjąć zakleszczoną blokadę" - informuje Straż Miejska.
.jpg)
.jpg)
ŁN

![Kolizja w Suchaczu przestrogą dla kierowców [ZDJĘCIA] Kolizja w Suchaczu przestrogą dla kierowców [ZDJĘCIA]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-kolizja-w-suchaczu-przestroga-dla-kierowcow-zdjecia-1773499066.jpg)



![Rozmowy o szczęściu i rozwoju. Kobiecy event w Bibliotece Elbląskiej [WIDEO] Rozmowy o szczęściu i rozwoju. Kobiecy event w Bibliotece Elbląskiej [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-rozmowy-o-szczesciu-i-rozwoju-kobiecy-event-w-bibliotece-elblaskiej-wideo-1773484778.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze