Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ostatni tydzień zapisów na Bażantarnia Jump&Run

Już za tydzień, 4 września, zakończą się zapisy na jedną z najbardziej ekscytujących imprez w Elblągu – „Bażantarnia Jump&Run”. To wydarzenie łączy bieg po malowniczych, leśnych trasach z pokonywaniem dmuchanych przeszkód.
Ostatni tydzień zapisów na Bażantarnia Jump&Run

Autor: MOSiR Elbląg

Jeśli jeszcze nie ma Cię na liście, koniecznie zapisz się już teraz!

Niedziela, 8 września, będzie należała do zawodników Bażantarnia Jump&Run. To już trzecia edycja biegu przez duże, dmuchane przeszkody. Podobnie jak w ubiegłych latach, w Bażantarni wyznaczone zostaną dwie trasy: 1,5 km i 2,5 km. Podczas biegu rywalizacja toczyć się będzie w kategoriach Junior, Family oraz Classic. 

- To wydarzenie ma niepowtarzalny klimat, każdy przychodzi z pozytywnym nastawieniem, licząc na dobrą zabawę. To też okazja, aby się sprawdzić i wykazać sprytem, szybkością i dobrą taktyką. Do zakończenia zapisów został tydzień, a listy na kategorie Family i Junior są prawie zapełnione, więc warto się pospieszyć. Musimy tylko trzymać kciuki za dobrą pogodę, wcześniejszym edycjom towarzyszyło słońce, oby tak było i tym razem 

- mówi Marek Kucharczyk, dyrektor MOSiR. 

Za udział w zawodach każdy otrzymuje pamiątkowy, okazjonalny medal oraz wsparcie energetyczne. Ponadto imprezie towarzyszy festyn „Wybieram sport, nie nałogi”, podczas którego zapoznajemy się z ofertą miejskich klubów sportowych, a najmłodsi uczestniczą w animacjach oraz rozmaitych grach.
Zgłoszenia do Biegu Classic, Biegu Junior oraz Biegu Family przyjmowane będą tylko do 4 września za pośrednictwem strony internetowej elektronicznezapisy.pl (lub do wyczerpania limitu miejsc). Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i zaksięgowaniu opłaty startowej zawodnik będzie umieszczony na liście uczestników. Wszystkie szczegóły dotyczące zapisów, opłat czy limitów są dostępne w regulaminie, stronie www.mosir.elblag.eu oraz w mediach społecznościowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu. Zapraszamy do wspólnej zabawy!
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: PatologiaTreść komentarza: Panie Prezydencie Missan.dlaczego policja w Elblągu jest tak bardzo slaba.przyjezdza na interwencję po 23 do rodziny patologicznej.ktora nadużywa alkohol.robia imprezy alkoholowe.policja przyjeżdża do nich nie wystawiając żadnego mandatu.odjezdza a ci sobie balanguja.uzywajac wulgarne słowa.krxtczac przy piciu nie dając sąsiadom spać.a jak im się zwraca uwagę to pijani pryskaja gazem łzawiącym na sasiadow.impreza pomimo.przybycia policji trwała do 02.30..widac policja pozwala tej patologii na takie numery skoro nie wypisują nawet mandatu.a ci się śmieją i z sąsiadów i z policji.niestety skoro tak się dzieje będziemy kierować ta sprawę do komendy wojewódzkiej policji w Olsztynie.ci.ludzie mieszkają na ul.kosciuszki.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 17:59Źródło komentarza: Niechlubny rekordzista zatrzymany na ZatorzuAutor komentarza: ElblazaninTreść komentarza: Nie dobrze się dzieje z pracą policji w Elblągu.patologia rodziny na ul Kościuszki urządza sobie uczty alkoholowe z nie cenzuralnymi slowami i zachowaniami huliganskimi po godz.23 .30 łamiąc tym samym ciszę nocną.inni przez nich nie mogą dość we własnym mieszkaniu spokojnie.a jak się im zwraca uwagę to używają bezczelnie gaz łzawiący do sąsiada.policja przyjechała na interwencję i odjechała a oni jeszcze do 2.30 mieli imprezę olewając policje.widaz że policja elbląska jest bezradna wobec patologii rodzin nadużywających alkohol.a gdzie są mandaty grzywny? Sprawa w końcu trafi do.komendy wojewódzkiej w Olsztynie.skoro Elbląg jest bezradnyData dodania komentarza: 4.12.2025, 14:20Źródło komentarza: Tu nie wjedziesz. Lista zamkniętych ulic w ElbląguAutor komentarza: SeniorkaTreść komentarza: Żeby opłacić miejsce na cmentarzu trzeba jechać z gotówką bo nie można on line na konto "Dębicy"Data dodania komentarza: 3.12.2025, 21:23Źródło komentarza: Nowa metoda dokonywania opłat w urzędzieAutor komentarza: DagmaraTreść komentarza: Grają na czasie odwlekająData dodania komentarza: 3.12.2025, 01:21Źródło komentarza: Pilny komunikat prokuratury w sprawie śmierci OliwieraAutor komentarza: DagmaraTreść komentarza: Osoby o zaburzeniu narcystycznym zawsze włączają osoby trzeba to się nazywa triangulacja . Ludzie bez empatii nie mają sprawnego przedniego płata czołowego , ponieważ sami w Dzieciństwie doznawali przemocyData dodania komentarza: 3.12.2025, 01:19Źródło komentarza: Pilny komunikat prokuratury w sprawie śmierci OliwieraAutor komentarza: DagmaraTreść komentarza: No dziwne zatrudniać niepoczytalnego do pracy Zakłamane kur** y oby zdechła ta sukaData dodania komentarza: 3.12.2025, 01:17Źródło komentarza: Pilny komunikat prokuratury w sprawie śmierci Oliwiera
Reklama