"Kończymy protest, GDDKiA odebrała od nas już obydwie jezdnie, myślę, że lada moment ruch zostanie puszczony" - mówi nam Damian Murawiec.
Jak udało nam się dowiedzieć - w najbliższym czasie w Elblągu rolnicy nie planują już blokować dróg, ich działania będą teraz skupione na wschodnich przejściach granicznych. Rolnicy w ten sposób skuteczniej będą chcieli się domagać ograniczenia importu i dokładniejszych kontroli na granicy. Zdarza się, że np. zboże ma tylko przejechać przez Polskę, ale jest wyładowywane i sprzedawane. To konkurencja dla polskich rolników, którzy narzekają na niskie ceny w skupach.
Jeszcze do godziny 9 duże utrudnienia w ruchu powstawały w ciągu al. Grunwaldzkiej, sytuacja zgodnie z tym co powiedział nam organizator protestu ma za chwile ulec zmianie.
Łukasz Nosarzewski







![Przeleciał przez rondo i... wiadukt na Zatorze [WIDEO] Przeleciał przez rondo i... wiadukt na Zatorze [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-na-wiadukcie-wideo-1760720360.jpg)
![Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ] Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-pozar-sortowni-smieci-w-elblagu-sluzby-w-akcji-wideo-1761413226.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze