Na jednej z posesji w powiecie nowodworskim funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bezledach razem z funkcjonariuszami z Zarządu w Olsztynie Centralnego Biura Śledczego Policji, ujawnili 20 października poszukiwanego volkswagena.
Mundurowi potwierdzili, że samochód z 2003 roku został skradziony na terytorium Andory. W trakcie działań okazało się, że volkswagen transporter nie ma lamp i silnika. Wymontowane części ze skradzionego pojazdu, przełożone zostały do innego VW z 2009 roku.
Funkcjonariusze zabezpieczyli zarówno poszukiwany samochód, jak i ten drugi z „lewymi podzespołami”. Wartość pojazdów to 25 tys. zł.
49-latek przyznał się do posiadania volkswagenów. Mieszkańca powiatu nowodworskiego zatrzymano. Dalsze czynności w sprawie prowadzą policjanci z Zarządu w Olsztynie CBŚP.


![Dziś w Elblągu rozpoczyna się jarmark.Co się będzie działo? [PROGRAM] Dziś w Elblągu rozpoczyna się jarmark.Co się będzie działo? [PROGRAM]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-magiczny-poczatek-elblaskiego-jarmarku-bozonarodzeniowego-co-dzis-sie-bedzie-dzialo-program-1764856320.jpg)
![W Elblągu trwa budowa hali [WIDEO] W Elblągu trwa budowa hali [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-w-elblagu-trwa-budowa-hali-wideo-1764857264.jpg)






![Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM] Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-jarmark-bozonarodzeniowy-w-elblagu-co-sie-bedzie-dzialo-program-1763919684.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze