Dziś, 15 sierpnia po godzinie 11.00 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze zboża - bezpośrednio przy skraju lasu. To teren około 10 hektarów.
Na miejscu są 4 zastępy okolicznych OSP oraz 3 zastępy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu - w sumie w akcji gaśniczej bierze udział 22 strażaków.
Z informacji od strażaków z godziny 12.00 wynika, że pożar jest już opanowany. W tej chwili trwa jego dogaszanie.
Trwa również wyjaśnianie przyczyn pożaru.



ŁN


![Od Wiednia do Nowego Jorku. Muzyczna podróż z Elbląską Orkiestrą Kameralną [WIDEO] Od Wiednia do Nowego Jorku. Muzyczna podróż z Elbląską Orkiestrą Kameralną [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-od-wiednia-do-nowego-jorku-muzyczna-podroz-z-elblaska-orkiestra-kameralna-1773520872.webp)
![Kolizja w Suchaczu przestrogą dla kierowców [ZDJĘCIA] Kolizja w Suchaczu przestrogą dla kierowców [ZDJĘCIA]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-kolizja-w-suchaczu-przestroga-dla-kierowcow-zdjecia-1773499066.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze