Około godziny 12.00 policyjny patrol wodny na rzece Elbląg zatrzymał 62-letniego sternika, który poruszał się łodzią motorowa z nadmierną prędkością i wytwarzał fale, nie stosując się do przepisów portowych.
"W trakcie kontroli okazało się że sternik jest nietrzeźwy. Wynik badania alkotestem 1,2 promila. Łódź przekazana dla pracowników przystani skąd mężczyzna ja wypożyczył" - podała policja.
62-latek odpowie teraz przed sądem. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.
ŁN

![W Elblągu trwa budowa hali [WIDEO] W Elblągu trwa budowa hali [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-w-elblagu-trwa-budowa-hali-wideo-1764857264.jpg)







![Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM] Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-jarmark-bozonarodzeniowy-w-elblagu-co-sie-bedzie-dzialo-program-1763919684.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze