Elbląg: Kolejne 6 osób straciło prawo jazdy

  • 15.03.2019, 14:35
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Elbląg: Kolejne 6 osób straciło prawo jazdy fot. KMP Elbląg
Sześciu kierujących przekraczających dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h – to wczorajszy bilans pracy policjantów ruchu drogowego.

 

Żurawiec, Nowy Dwór Elbląski, Raczki Elbląskie czy ulica Fromborska – w wymienionych miejscach służbę pełnili policjanci z ruchu drogowego, którzy mieli za zadanie eliminować z ruchu drogowych piratów. Tym mianem określani są ci, którzy nie przestrzegają ograniczeń prędkości i przekraczają dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.

W dwóch przypadkach w miejscowości Żurawiec przekroczenie dozwolonej prędkości było dużo większe niż o 50 km/h. Tam policjanci zmierzyli prędkość 39-latka kierującego volkswagenem oraz jego rówieśnika jadącego mercedesem. W obu przypadkach prędkość była powyżej 120 km/h w miejscu, gdzie jest ograniczenie do 40 km/h.

Policjanci ukarali 6 kierujących mandatami i 10 punktami karnymi a także każdemu z kierujących zatrzymano na 3 miesiące prawo jazdy.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 16.03.2019, 10:50
Szkoda że nie złapali tych co jeżdżą sobie beztrosko bez uprawnień i też przekraczają prędkość a na trasie Elbląg - Żurawiec Krzewsk na prostej Żurawic pompa przynajmniej do skrzyżowania przy Szkole to strach się poruszać pieszo czy rowerem co drugi kierowca z 100 nie schodzi , codziennie powinni tam stać może to by ich czegoś nauczyło .
Her
Her 16.03.2019, 08:02
W Polsce jest społeczny brak poszanowania prawa. Ludzie robia, co chcą i tylko się rozgladaja, czy Policji nie ma. Jak jest ograniczenie prędkości to za kilka sekund
ma się kogoś na zderzaku, bo patologia społeczna nie respektuje ograniczeń i pra a.Przypuszczam
Anonim
Anonim 15.03.2019, 23:13
I bardzo dobrze od tego jest policja żeby takich łapać. Nie zdają sobie sprawy z tego jaką mogą zrobić krzywde komuś i sobie. Troche wyobraźni kierowcy czasami warto zwolnić teraz to wiem tylko za późno to zrozumiałem. Po to są przepisy aby je przestrzegać
Tajemniczy
Tajemniczy 15.03.2019, 17:31
Najpierw zobaczcie gdzie ci policjanci badaja predkosc i gdzie te znaki stoja z 40

Pozostałe