Jutro policyjna akcja na drodze Elbląg-Malbork

  • 14.03.2019, 10:50
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Jutro policyjna akcja na drodze Elbląg-Malbork fot. Łukasz Nosarzewski/Ilustracja do tekstu
W piątek, 15 marca, pomorscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami z województwa warmińsko-mazurskiego przeprowadzą działania „Bezpieczna droga krajowa nr 22”. Ich celem jest zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa z powodu nieprzestrzegania prędkości, egzekwowanie od kierujących stosowania się do ograniczeń prędkości, uświadomienie zagrożenia kierującym jakie niesie za sobą nadmierna prędkość oraz ograniczenie zjawiska niekorzystania wbrew obowiązkowi z pasów bezpieczeństwa przez kierujących i pasażerów oraz urządzeń do przewozu dzieci.

 

W najbliższy piątek, na odcinku drogi krajowej nr 22, przebiegającym przez województwo pomorskie oraz warmińsko-mazurskie, spotkamy policyjne patrole, które wyposażone w ręczne mierniki prędkości oraz pojazdy nieoznakowane z wideorejestratorami będą patrolowały całą trasę.

Pomorscy policjanci wraz z kolegami z olsztyńskiego garnizonu Policji przeprowadzą działania „Bezpieczna droga krajowa nr 22”. Ich celem jest zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa z powodu nieprzestrzegania prędkości, egzekwowanie od kierujących stosowania się do ograniczeń prędkości, uświadomienie zagrożenia kierującym jakie niesie za sobą nadmierna prędkość oraz ograniczenie zjawiska niekorzystania wbrew obowiązkowi z pasów bezpieczeństwa przez kierujących i pasażerów oraz urządzeń do przewozu dzieci.

Przypominamy, że nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych zdarzeń drogowych. Mundurowi zwrócą uwagę na inne wykroczenia, które są realnym zagrożeniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Źródło: Pomorska Policja

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jaaaaaa
Jaaaaaa 15.03.2019, 01:28
Do tego cwela o nicku AMEN
Amen
Amen 15.03.2019, 06:34
Zabolało, że przez swoje upośledzenie umysłowe j dyne na co w życiu Cię stać to mieszkanie na wsi, czy patologicznym sztumie?
muzyk64
muzyk64 14.03.2019, 20:30
Bardzo niebezpieczna droga. Wąska i te drzewa .Niejeden debil leciał mi na czołówkę ,,pytanie *** gdzie mam uciekac przed takim idiotą ? Lusterko juz stracilem ...pytam ,a kiedy życie ?
Amen
Amen 14.03.2019, 20:05
DK22 to rzeką patologii z Malborka/Sztumu i wsi. Dzikusy dostają tylko dlatego prawa jazdy, bo nie ma prawa badań psychiatrycznych dla kierowców, połowa tych co użytkują DK22 ma upośledzenia umysłowe
Dzikus
Dzikus 15.03.2019, 06:51
Dobrze, że DZIKUSY jak ich nazywasz, posiadają wyższe IQ niż Twoje

Pozostałe