Mikołaje pobiegli dla Ignasia i Wiktora

  • 09.12.2018, 13:00 (aktualizacja 10.12.2018, 13:39)
  • Łukasz Nosarzewski
Mikołaje pobiegli dla Ignasia i Wiktora fot. Łukasz Nosarzewski
Dziś, 9 grudnia odbył się Bieg Mikołajkowy na rzecz dwójki małych chłopców, którzy potrzebują kosztownej rehabilitacji: Ignasia oraz Wiktora – podopiecznych elbląskiego hospicjum.

Bieg odbył się w elbląskiej Bażantarni o godzinie 11.00. Trasa głównego biegu wynosiła 7 kilometrów. W biegu wzięło udział około 200 osób –„Frekwencja nam zawsze dopisuje bez względu na pogodę, co dziś jest potwierdzeniem tego wszystkiego. Cel biegu od jakiegoś czasu jest charytatywny w tym roku pomagamy dwóm chłopcom, podopiecznym elbląskiego hospicjum” – powiedział w rozmowie z nami Łukasz Piśkiewicz, prezes Stowarzyszenia Krzewienia Sportu El-Aktywni, organizatora biegu mikołajkowego.

Podczas imprezy odbyły się również biegi dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych, każde dziecko po ukończonym biegu otrzymało czekoladę.

Po ukończonej trasie, na biegaczy czekał ciepły posiłek, a następnie odbyły się licytacje. Wszystkie środki zebrane z biegu mikołajowego zostaną przeznaczone na rehabilitację dwóch chłopców – Ignasia i Wiktora – podopiecznych elbląskiego hospicjum.

Łukasz Nosarzewski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe