Elbląg: 27-latek pogubił się na przesłuchaniu. Powiedział o swoim włamaniu, o którym policja nie wiedziała!

  • 11.03.2019, 12:41
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Elbląg: 27-latek pogubił się na przesłuchaniu. Powiedział o swoim włamaniu, o którym policja nie wiedziała! fot. Łukasz Nosarzewski/Ilustracja do tekstu
Policjanci zatrzymali 27-latka, który przyznał się do dokonania 5 włamań. Teraz odpowie za swoje czyny przed sądem. Mężczyzna włamał się m.in. do jednego z budynków przy ul. Komeńskiego skąd ukradł pieniądze.

 

Policjanci zajmujący się sprawą jednego z włamań wytypowali do niego pewnego 27-latka, okazało się jednak, że mężczyzna ma na swoim koncie nie tylko jedno włamanie. Sprawca działał za każdym razem w podobny sposób. Wypychając okno i dostając się do wnętrza budynku. Sposób ten połączył kilka włamań.

Gdy policjanci zatrzymali 27-latka ten był przekonany, że chodzi o jeszcze inne włamanie. Miało ono miejsce w czasie wakacji w 2018 roku. Mężczyzna opowiedział o jego szczegółach tego czynu. To jednak nie był koniec. Okazało się, że ma on na koncie jeszcze 4 inne czyny w tym włamanie do sklepu spożywczego, włamanie do parkomatu, do jednego z budynków przy ul. Komeńskiego oraz do hurtowni.

Zebrany w sprawach materiał trafi teraz do sądu. 27-latek odpowie za kradzieże z włamaniem. Kodeks Karny przewiduje za taki czyn karę do 10 lat pozbawienia wolności.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Giscc
Giscc 12.03.2019, 10:32
Gdyby był mądry to by nie musiał kraść...
10 lat to powinien łagrów dostać, ale najpierw rączki połamać temu psu.

Pozostałe