Już jutro elblążankę i braniewiankę zobaczymy w Polsacie!

  • 08.12.2018, 10:51 (aktualizacja 10.12.2018, 13:41)
  • Łukasz Nosarzewski
Już jutro elblążankę i braniewiankę zobaczymy w Polsacie!
Już jutro, 9 grudnia odbędzie się finał Miss Polski , podczas którego zostanie wyłoniona tegoroczna laureatka. Wśród laureatek znalazła się Małgorzata Mazur z Elbląga oraz Aleksandra Bogdan z Braniewa.

Podczas gali zostanie również rozstrzygnięty plebiscyt na Miss Polski Wirtualnej Polski 2018. Gala finałowa odbędzie się w Krynicy Zdroju, a transmisje oglądać będzie można w Telewizji Polsat, gdzie rozpocznie się ona o godzinie 20:00.

Małgorzata Mazur ma 21 lat Jej największą pasją jest taniec, który trenuje od 9 lat. W wolnym czasie bardzo lubi rysować. Ukończyła naukę w I Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Elblągu. Aktualnie studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Aleksandra Bogdan ma 20 lat. Jest studentką I roku kosmetologii. Aktualnie pracuje w jednej z trójmiejskich galerii handlowych. Interesuje się wizażem oraz muzyką. Ola jak nam zdradziła jest wielką fanką piosenkarki Ani Dąbrowskiej. W marcu tego roku zdobyła tytuł Miss Warmii i Mazur 2018.

Łukasz Nosarzewski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe