Węzeł przesiadkowy w okolicach dworca PKP

  • 04.03.2019, 10:51
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Węzeł przesiadkowy w okolicach dworca PKP fot. Truso.tv
Miasto Elbląg ogłosiło przetarg na „Wsparcie węzła przesiadkowego w obszarze Placu Dworcowego w Elblągu” stanowiącego część C zadania inwestycyjnego „Modernizacja infrastruktury technicznej na terenie zajezdni tramwajowej do obsługi taboru niskoemisyjnego oraz wsparcie węzła przesiadkowego publicznego transportu zbiorowego” w ramach projektu Poprawa zrównoważonej mobilności mieszkańców Elbląga.

 

Na zakres robót, będących przedmiotem niniejszego zamówienia, składa się:

a) przebudowa peronów przystanków tramwajowych na wysokości Dworca PKP przy Al. Grunwaldzkiej w Elblągu wraz z budową odcinka chodnika oraz wykonaniem elementów małej architektury na ww. peronach i na Placu Dworcowym wraz z uzbrojeniem, obejmującym między innymi zakup i montaż tablic informacji pasażerskiej, biletomatów, gabloty informacyjnej, stojaków rowerowych, wiat pasażerskich, koszy na śmieci,

b) wyposażenie istniejących wiat na pętli autobusowej w oświetlenie i wymiana źródeł światła na pętli autobusowej na LED-y.

Szczegółowy zakres zamówienia i technologię wykonania przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa obejmująca projekty budowlane i wykonawcze pn.: „Modernizacja infrastruktury technicznej na terenie zajezdni tramwajowej do obsługi taboru niskoemisyjnego oraz wsparcie węzła przesiadkowego publicznego transportu zbiorowego wraz z budową ścieżki rowerowej w ul. Grunwaldzkiej.

Oferty można składać do 22 marca br.

Łukasz Nosarzewski

 

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe