Pomyśl o świątecznych prezentach dla swoich pracowników

  • 02.11.2021, 18:00 (aktualizacja 19.11.2021, 12:13)
  • www.expresselblag.pl
Pomyśl o świątecznych prezentach dla swoich pracowników zdj. iStock
Chociaż do Świąt Bożego Narodzenia jest jeszcze trochę czasu, to nie warto zostawiać pomysłu na prezent na ostatnią chwilę. Jeżeli chcesz w tym roku zaskoczyć swoich pracowników pożytecznym i trafionym prezentem to spieszymy z podpowiedzią. Hipermarket E.Leclerc przygotuje indywidualne paczki świąteczne oraz umożliwia zakup bonów towarowych.

Miły gest ze strony pracodawcy z okazji w okresie świątecznym z pewnością będzie doceniony przez pracowników. Jest to ukłon w ich stronę i podkreślenie, że są ważną częścią firmy. Wiele pomysłów okazuję się niezupełnie trafionych. Hipermarket E.Leclerc w Elblągu umożliwia dwie formy: paczki świąteczne i bony towarowe.

Paczki świąteczne przygotowywane są indywidualnie w różnych zakresach cenowych, produkty dobierane są według upodobań danej firmy, mogą być zapakowane w świąteczne reklamówki.
Warto się pospieszyć, zamówienia na paczki świąteczne przyjmowane są do połowy listopada.

Jeżeli nie wiemy z jakich produktów pracownicy się ucieszą, warto wówczas postawić na bon towarowy, który upoważnia do zakupu artykułów w określonej na bonie sumie. Bony można zrealizować na terenie całego kraju, w dowolnym hipermarkecie E.Leclerc.

Maile w sprawie zamówień i dodatkowych pytań prosimy kierować na adres: [email protected]

E.Leclerc Elbląg

ul. Żeromskiego 2

w Elblągu

https://elblag.leclerc.pl/

https://leclerc24.net.pl/

 

--- artykuł promocyjny ---

www.expresselblag.pl

Podziel się:Pozostałe