Stacja paliw, parking i McDonald's powstają przy trasie S7 [WIZUALIZACJA WIDEO]

  • 13.10.2021, 14:33 (aktualizacja 13.10.2021, 15:16)
  • www.expresselblag.pl
mop-lotos-mala-holandia.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Między węzłami Dworek a Nowym Dworem Gdańskim trwa budowa MOP-u "Mała Holandia". Swoją stację paliw otworzy na nim grupa Lotos, powstanie też parking oraz bar McDonald's.

[WIZUALIZACJA]

loadingŁaduję odtwarzacz...

"Zakończenie prac i oddanie MOP Mała Holandia do użytku planowane jest na przełom 2021 i 2022 roku. Obecnie wszystkie prace przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem. Oprócz parkingu, stacji paliw LOTOS i restauracji McDonald's, na miejscu pojawią się ogród dendrologiczny ze ścieżkami, plac zabaw dla dzieci oraz miejsca wypoczynku i konsumpcji – tzw. miejsca piknikowe" - informuje nas Anna Michałowska z grupy LOTOS.

MOP to teren wydzielony w pasie drogowym autostrad i dróg ekspresowych, wyposażony w parking oraz w infrastrukturę zapewniającą komfort i odpoczynek podróżnym. 

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Aa
Aa 14.10.2021, 11:11
Ale was zbeształ
Mi-7
Mi-7 14.10.2021, 10:49
Rozumiem, że góral z Podhala jadący nad morze już się cieszy, że będzie mógł przed Gdańskiem odpocząć, zatankować auto i coś zjeść. A może powinien wziąć mapę do ręki i sprawdzić w jakiek kolejności autor tych wypocin wymienił węzły drogowe, by nie rozczrować się, że jednak MOP bedzie po przeciwnej stronie drogi S7? Najwyraźniej dla autora tych wypocin informacja ta nie ma znaczenia.

Pozostałe