Naucz się jeździć na łyżwach

  • 11.10.2021, 13:11
  • www.expresselblag.pl
Naucz się jeździć na łyżwach
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na zajęcia nauki jazdy na łyżwach. Każdy, kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z jazdą po tafli lub poprawić swoje umiejętności w tej dziedzinie, będzie mógł to zrobić. Pierwsze zajęcia wystartują na Lodowisku „Helena” we wtorek, 12 października, o godz. 18.

 

Rozpoczął się właśnie kolejny sezon na lodowisku Helena i kolejna edycja nauki jazdy na łyżwach. W ćwiczeniach będą mogły uczestniczyć zarówno dzieci, jak i dorośli. Cotygodniowe zajęcia poprowadzi Zuzanna Ziemińska, profesjonalna trenerka w tej dyscyplinie, która na co dzień szkoli łyżwiarzy figurowych w klubie UKS Szóstka Elbląg.

Naukę jazdy na łyżwach można rozpocząć niemalże w każdym wieku. W trakcie zajęć tafla lodowiska podzielona będzie na dwie części, by sprawnie i bezpiecznie prowadzić lekcje. Na jednej z nich będą odbywały się zajęcia dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z łyżwami lub chcą się doszkolić, a druga części tafli będzie ogólnodostępna dla wszystkich miłośników tego sportu. 

Jednorazowy koszt uczestnictwa to 11 zł bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży oraz 14 złotych bilet normalny. Wejściówki z elbląską Kartą Dużej Rodziny są dostępne odpowiednio za 9 i 11 zł od każdej osoby. Każdy z treningów będzie trwał 50 minut. By uczestniczyć w zajęciach nie trzeba mieć własnych łyżew. Na lodowisku funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu, a za wypożyczenia pary łyżew zapłacimy 8 złotych. Dzieci będą mogły także bezpłatnie skorzystać z pingwinka, który pomoże w jeździe. 

Ślizgawki ogólnodostępne odbywają się we wtorki, czwartki i piątki o godz. 18 i 19 oraz w weekendy o godz. 12.30, 13.30, 14.40, 15.40 i 16.50. Więcej informacji na stronie MOSiR.

Źródło: MOSiR

 

www.expresselblag.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe