Muzyczne otwarcie lodowiska

  • 09.10.2021, 13:44 (aktualizacja 09.10.2021, 13:49)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Muzyczne otwarcie lodowiska fot. MOSiR
Barwne reflektory, światło, które odbijało się od mgły oraz muzyka płynąca z konsoli DJ-a. Taką oprawę miała impreza, która w piątek rozpoczęła sezon na Lodowisku „Helena”. Na zamarzniętej tafli, podczas bezpłatnej ślizgawki, bawiła się liczna grupa elblążan.

 

Tak uroczyste otwarcie „Heleny” na stałe wpisało się w kalendarz imprez Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu. Błyszczący i gładki lód przyciągnął liczną grupę sympatyków łyżwiarstwa, która nie mogła się już doczekać regularnych wejść na taflę. Podobnie jak w poprzednich latach, decyzją Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego, wejście na lodowisko w dniu otwarcia było bezpłatne. A rozpoczęty sezon będzie nadal obfitował w imprezy z wieloma świetlnymi i muzycznymi efektami. Wkrótce odbędą się taneczne spotkania na lodzie, czyli Ice Party.

Klasyczne ślizgawki także mają swoje miejsce w harmonogramie lodowiska. Ogólnodostępne wejścia odbywają się w każdy wtorek, czwartek i piątek o godz. 18.00 i 19.00, a w soboty i niedziele o godzinach 12.30, 13.30, 14.40, 15.40 i 16.50. Każda sesja będzie trwała 50 minut. Natomiast we wtorki o godz. 18 będą odbywały się zajęcia z nauki jazdy na łyżwach dla dzieci. Pierwsze zajęcia już w najbliższy wtorek, 12 października. Ceny biletów na lodowisko nie ulegają zmianie i wynoszą odpowiednio: bilet normalny - 9 zł, bilet ulgowy - 6 zł, bilet grupowy - 5 zł (powyżej 15 osób). Oprócz biletów jednorazowych można również zakupić karnety umożliwiające dziesięć dowolnych wejść na ślizgawkę, w cenie 80 zł - karnet normalny i 50 zł - karnet ulgowy. Dla posiadaczy elbląskiej Karty Dużej Rodziny bilety i karnety na lodowisko można kupić w niższych cenach: bilet normalny - 6 zł, bilet ulgowy - 4 zł, karnet normalny - 50 zł, karnet ulgowy - 30zł. Bilet na naukę jazdy kosztuje 14 zł normalny i 11 zł ulgowy.

Zapraszamy na Kryte Lodowisko im. Heleny Pilejczyk przy ul. Karowej 1 w Elblągu.

Źródło: MOSiR

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Adrian Dudek
Adrian Dudek 09.10.2021, 19:08
Fajnie być na pierwszych stronach gazet haha.

Pozostałe