Kryminalni przeszukali jego samochód. Mieszkańcowi powiatu elbląskiego grozi do 10 lat

  • 08.10.2021, 19:00 (aktualizacja 08.10.2021, 19:07)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Kryminalni przeszukali jego samochód. Mieszkańcowi powiatu elbląskiego…
Kryminalni z malborskiej komendy zatrzymali 33-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W trakcie jego przeszukania policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 40 gramów amfetaminy. Zatrzymany usłyszał już zarzut. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara do 10 lat więzienia.

 

We wtorek malborscy kryminalni, w wyniku prowadzonej  pracy operacyjnej, zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu elbląskiego podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Policjanci na jednej z posesji na terenie malborskiej gminy weryfikowali posiadane informacje w sprawie narkotykowej.

W trakcie przeszukania 33-latka i jego samochodu, funkcjonariusze w apteczce i należącej do niego saszetce znaleźli dwa woreczki foliowe z zawartością białego proszku. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

Badanie testerem narkotykowym wykazało, że zabezpieczone substancje to ponad 40 gramów amfetaminy. Wczoraj zatrzymany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator nałożył na 33-latka policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Źródło: Policja w Malborku

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Piotr z Sharka
Piotr z Sharka 11.10.2021, 19:03
Co za narkus,porażka.
Pani
Pani 12.10.2021, 19:26
a żywca skupujecie ? :D

Pozostałe