Urodziny najstarszej mieszkanki Braniewa - ma 102 lata!

  • 19.02.2019, 10:26 (aktualizacja 19.02.2019, 10:32)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Urodziny najstarszej mieszkanki Braniewa - ma 102 lata!
Dnia 11 lutego 2019 roku w Braniewie 102 urodziny obchodziła obecnie najstarsza mieszkanka miasta Braniewa - Pani Zofia Badowska.

 

Z tej okazji Pan Tomasz Sielicki – Burmistrz Miasta Braniewa odwiedził jubilatkę przekazując moc życzeń. Pan Burmistrz wręczył również jubilatce kwiaty i okolicznościowy prezent. Pani Zofia Badowska urodziła się 11 lutego 1917 roku w Białej Wsi.

Miała 5 sióstr i była z nich najmłodsza. W wieku 29 lat została wdową i sama wychowała 3 synów. Nigdy nie związała się z nikim ponownie, pozostając wdową. Przepracowała 30 lat w Zakładach Odzieżowych "Poldres" w Żyrardowie.

W 1996 roku przyjechała do Braniewa i pokochała miasto pozostając w nim do dzisiejszego dnia. Dostojna Jubilatka doczekała się licznej rodziny będąc szczęśliwą babcią i prababcią. 102 urodziny to piękny wiek wypełniony codziennymi radościami i troskami, ale także ciężką pracą i poświęceniem dla bliskich. Jak stwierdziła Jubilatka to właśnie praca, pogodne usposobienie i życzliwość wobec ludzi jest receptą na długowieczność. Uroczystość wypełniona szeregiem wspomnień Jubilatki, przebiegła w miłej, rodzinnej atmosferze. Dopełnieniem tak zacnego Jubileuszu był urodzinowy tort.

Pani Zofii gratulujemy tak pięknego Jubileuszu, jednocześnie życzymy dużo zdrowia, by każdy kolejny dzień był pełen życzliwości i miłości najbliższej rodziny i przyjaciół.

Red.

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

cz
cz 19.02.2019, 11:08
gratulację i dużo zdrowia!!!

Pozostałe