Wypadek na Płk. Dąbka. 3 osoby zabrane do szpitala, kierowca był pijany i nie miał uprawnień!

  • 16.02.2019, 19:56 (aktualizacja 16.02.2019, 20:09)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Wypadek na Płk. Dąbka. 3 osoby zabrane do szpitala, kierowca był pijany i nie miał uprawnień! fot. Łukasz Nosarzewski
Dziś, 16 lutego około godziny 18.40 na ulicy Płk Dąbka, na wysokości sądu doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych, w wyniku którego 3 osoby zostały poszkodowane.

 

"Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że około godziny 18.40 okazało się, że nietrzeźwy kierujący, nieposiadający uprawnień jadąc od ulicy Królewieckiej ulicą Płk Dąbka w kierunku centrum handlowego wpadł w poślizg i uderzył w czekający na zmianę świateł pojazd marki Seat"

- powiedział nam sierżant sztabowy Mateusz Rybicki z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

W wyniku zderzenia 3 osoby zostały przetransportowane do szpitala (sprawca, oraz dwie osoby z Seata).

Jak się dowiadujemy sprawca ma niecałe 19 lat, wydmuchał ponad 1,2 promila! Z relacji świadków wynika, że sprawca jechał bardzo szybko.

Na miejscu występują utrudnienia w ruchu, funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sebcio
Sebcio 14.03.2019, 08:54
Flaszkę zrobił którą legalnie można kupić w sklepie. Wsiadł za kółko i myślał że jest mistrzem kierownicy. Sprzedajecie alkohol w sklepach a później się dziwicie i psy wieszacie.
xannxbxx
xannxbxx 18.02.2019, 13:07
jak bym jechała akurat z malutka i on by w nas walnal sama bym mu wymierzyla sprawieliwosc ...
Ja
Ja 17.02.2019, 14:37
Najlepiej jest krytykowac kogos, kazdy za mlodu popelnial bledy nie ma ludzi idealnych
Ona
Ona 20.02.2019, 15:50
Myślę mu jeszcze piwko w nagrodę postawić. Z Pana tokiem myślenia powinno się machać ręką bo przecież młody. A moim zdaniem powinien zostać surowo ukarany tak na przyszłość żeby pamiętał co za młodu zrobił źle. Tak naprawdę za jego błędy młodości mógł ktoś zginac
kaska
kaska 18.02.2019, 08:02
To BANDYTA DROGOWY ,moze trafi ci się taki "błąd " na drodze ,to nie zapomnij jaki jestes pobłazliwy dla bandytow drogowych.
mm263
mm263 17.02.2019, 20:42
Jazdę pod "wpływem" nazywasz błędem?To PRZESTĘPSTWO!
...
... 17.02.2019, 15:08
Czy Ty zdjajesz sobie sprawę co mogło się stać? Gdyby on potrącił kogoś z Twoich bliskich, to też byś tak go bronił i mówił, że to mały błąd? Takim błędem można określić zbyt dużą ilość wypitego alkoholu, a nie wsiadanie do samochodu po pijaku.
Szczesliwy Polak
Szczesliwy Polak 17.02.2019, 11:05
Skoro nie mial uprawnien to chyba powinno byc napisane kierujacy, a nie kierowca.
Fifi
Fifi 17.02.2019, 08:57
Do pierdla z nim na dlugie lata
NEB
NEB 17.02.2019, 08:42
od NEBraski się odczepić.nie jednemu psu na imie Burek.jakos jeszcze.nikogo nie rozjechalem
Mlody
Mlody 17.02.2019, 07:43
W 2006-7 też z bielnika zrobił akcje rozbił samochody i co sprzedal kolegów i puścili go dziś mieszka na starówce płacą za informację mu i nie ważne co robi może zabić po pijaku i mu nic nie zrobią. Ten kto zna ten wie kto to traczynski dariusz.
Rozal
Rozal 17.02.2019, 07:39
***ć i nie wpuszczać tych z Nebraski bielniku i inne wiochy bambry pozerzy szanują dajcie mi ich ja się pobawie
Spór...
Spór... 17.02.2019, 19:51
*** tego cwe..... Masz racje!! Ale nie bierz wszystkich do jednego wora!! Jak jesteś taki kozak dawaj ze mną się zabawisz fraje.....
Nbe
Nbe 17.02.2019, 01:49
Każdy kiedyś szedł, jechał rowerem, samochodem po piwie. Kierowcy nie mogą się poruszać pod wpływem , a pieszy też nie powinien.
...
... 17.02.2019, 15:05
Zdajesz sobie sprawę z tego, że po jednym piwie nie ma się 1,2 promila?
longer
longer 17.02.2019, 00:51
No nie czemu nie piszecie że to NEBraska czyżby to była NElblaska
Rd
Rd 16.02.2019, 23:49
Na 12 lat do pierdla gówniarza posadzić o samej wodzie i suchym chlebie to nauczy się debil szanowania życia ludzkiego!!!
Robert
Robert 17.02.2019, 09:50
wyluzuj,to nie rosja
Paweł
Paweł 16.02.2019, 21:27
Takie nietrzeźwe tępe ryje powinni publikować żeby na nich uważać na mieście. Kretyni bez wyobraźni.
Xxx
Xxx 16.02.2019, 21:07
Takiemu to kurw. nogi i ręce połamać i już nie wsiadł by pijany.
Karol
Karol 16.02.2019, 20:43
Dzięki Bogu że nikt nie zginą. Alkohol i kierownica to najgorsze polączenie. Bardzo wspolczuję poszkodowanym i ich rodzinom ale i chopaka żal, bo mlody jeszcze, a mlodość z kolei i glupota, to też częste polączenie.
złączka
złączka 16.02.2019, 20:23
Posadzić ***a do więzienia i niech siedzi!!!! szkoda ze sie nie roz*** gdzies na drzewie za miastem debil

Pozostałe