Potrącenie na Teatralnej. 20-latek trafił do szpitala

  • 16.09.2021, 15:14 (aktualizacja 16.09.2021, 17:00)
  • www.expresselblag.pl
Potrącenie na Teatralnej. 20-latek trafił do szpitala fot. Łukasz Nosarzewski
Dziś, 16 września około godziny 14.30 na ulicy Teatralnej samochód marki vw polo, prowadzony przez 28-letniego mężczyznę potrącił na przejściu dla pieszych 20-latka jadącego na hulajnodze.

 

Na miejsce wypadku przyjechała policja, straż pożarna oraz pogotowie.

Z ustaleń elbląskiej drogówki wynika, że 28-letni mężczyzna jadąc volkswagenem polo w kierunku ronda, na przejściu dla pieszych potrącił 20-letniego mężczyznę, który przejeżdżał przez przejście dla pieszych z prawej strony.

Sytuacja nie jest do końca jasna, policja sprawdza między innymi czy nie doszło w tym przypadku do wtargnięcia na jezdnię. Przyczyny wypadku wyjaśni policyjne dochodzenie.

20-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala. 

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

strach
strach 20.09.2021, 12:49
Zaorać miasto nie będzie niczego jak mówił konopowicz no i nie będzie wypadków .
Kierowca
Kierowca 17.09.2021, 07:08
I bardzo dobrze debilowi. Kierowcę uniewinnić a gówniarz powinien dostać mandat oraz pokrycie szkód dla kierowcy, i tak powinno być z każdym kto wtargnie na pasy czy to pieszy rowerzysta czy na hulajnodze. Bo myślą że mają pierwszeństwo to im wszystko wolno. A nie widzą tego że jeśli wlezie na pasy i nierozejży się czy coś nie nadjeżdża to auto które jest przed samymi pasami nie zdąży za hamować. Myślenie nie boli, tylko co niektórym trudność sprawia.
Kiero
Kiero 17.09.2021, 19:09
Kierowca tez niech pomyśli, skoro auta stoją przed pasami to znaczy że ktoś może przechodzić czy tez przejeżdżać. Bardzo dobrze że zabrali kierowcy prawo jazdy. Niech wruci z powrotem na kurs. Przejście z przejazdem dla rowerów i hulajnog, trzeba zachować szczególną ostrożność, jest znak i czerwone pasy. Puknij sie sam w łeb. Młody wracaj szybko do zdrowia.
kierowca
kierowca 16.09.2021, 18:27
Przejeżdżałem na rondzie , widziałem gościa siedzącego na chodniku , obok leżała hulajnoga i polo stało na przejściu . Ale zastanawia mnie fakt , że na miejsce wypadku przyjechały najpierw praktycznie trzy składy straży pożarnej ( dwa ciężkie + samochód dowodzenia ) , a zanim opuściłem rondo nie widziałem i nie słyszałem ani karetki pogotowia , ani policji !!!
Straż pożarna do kolizji ( wypadku ) z hulajnogą ???? Przecież my podatnicy płacimy za to !!!
Nigger
Nigger 18.09.2021, 10:11
Z pogotowiem teraz ciezko jak 50% ekipy złożyło wypowiedzenia:)
obserwator
obserwator 17.09.2021, 09:56
Kilka dni temu przy Lidlu na parkingu został potrącony facet, wezwał karetkę ,to przyjechały wszystkie służby jakie mamy w Elblągu ..straż pożarna, pogotowie, policja , żandarmeria wojskowa (brakowało straży granicznej, straży miejskiej) ...normalnie CYRK , strach wzywać pomoc bo z tego robi się widowisko.
Dawid
Dawid 16.09.2021, 17:48

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890
Kocur
Kocur 16.09.2021, 17:43
Na hulajnodze to czują się jak królowie chodników i przejść. Na nic nie patrzą.
Pani kierowca
Pani kierowca 16.09.2021, 15:54
Widziałam ten wypadek, bo wcześniej ten nastolatek mi prawie by wjechał pod koła. Jechał chodnikiem przy ul. Robotniczej i nagle zjechał na ulicę. Przeciął przejście dla pieszych pod skosem i tam koło stacji benzynowej niestety potrącił do kierowca VW. Widok przerażający, bo chłopak leżał twarzą na jezdni i noga mu drgała. Mam nadzieje, że z tego wyjdzie.
Kierowca
Kierowca 17.09.2021, 12:24
To powinna pani wspomoc kierowcy polo i złożyć zeznania napewno pomóżmy mu pani
Elblążanka
Elblążanka 16.09.2021, 15:38
Na tym przejściu dla pieszych ostatnio też by mnie i męża przejechało auto za kierownicą nieogarnięty dziadek 60+.

Pozostałe