Zostań przyjacielem Elbląga

  • 10.09.2021, 15:26 (aktualizacja 10.09.2021, 15:34)
  • www.expresselblag.pl
Zostań przyjacielem Elbląga
Budowanie lokalnej tożsamości i wspieranie ciekawych inicjatyw – to idea, która przyświeca nowopowstałej inicjatywie, jaką jest Klub Przyjaciół Elbląga. To miejsce, które ma łączyć elblążan w przyjazną społeczność.

 

W Klubie Przyjaciół Elbląga znajdują się archiwalne materiały z Elbląga i okolic. Na nagraniach pochodzących sprzed prawie 30 lat można zobaczyć jak zmieniało się miasto oraz czym żył Elbląg w latach 90. Czy oko kamery uwieczniło tam naszych bliskich, czy znajomych? – o tym będzie można przekonać się oglądając nagrania z dawnych lat. 

Członkinie i członkowie Klubu mogą czytać i oglądać wszystko, co znajduje się na portalu informacyjnym www.expresselblag.pl i to bez reklam. Mają także bezpośredni kontakt z redakcją. Na Klubowiczów co miesiąc czekają nowe rabaty na usługi oraz produkty elbląskich firm.  

Klubowicze, bez wychodzenia z domu, będą mogli wziąć udział w cyklu spotkań „Elbląg na Dużym Ekranie”. Pierwszy seans odbędzie się 15 września o godzinie 18:00. Pierwsze spotkanie będzie poświęcone filmowcom Elbląga XX wieku. Transmisję spotkania będzie można obejrzeć w Telewizji Truso.tv na 140 kanale w sieci Vectra oraz na Facebook Express Elbląg. 

Więcej informacji na stronie internetowej Klubu Przyjaciół Elbląga www.klubprzyjaciolelblaga.pl

DOŁĄCZ DO KLUBU PRZYJACIÓŁ ELBLĄGA

 

www.expresselblag.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe