×

Kryminalni zabezpieczyli ponad kilogram narkotyków oraz znaczną ilość gotówki

  • 11.02.2019, 11:46
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Kryminalni zabezpieczyli ponad kilogram narkotyków oraz znaczną ilość gotówki fot. Policja w Nowym Dworze Gdańskim
Do nowodworskich kryminalnych dotarła informacja o mężczyźnie, który może posiadać znaczną ilość środków odurzających. Funkcjonariusze niezwłocznie przystąpili do działania. Wykonane czynności operacyjne doprowadziły do ustalenia i zatrzymania 32 – letniego mieszkańca powiatu nowodworskiego. W trakcie wykonywania czynności kryminalni zabezpieczyli ponad kilogram narkotyków oraz znaczną ilość gotówki.

 

W miniony poniedziałek, 4 lutego funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim prowadząc działania zmierzające do ograniczenia przestępczości narkotykowej zatrzymali mieszkańca powiatu nowodworskiego podejrzanego o tego typu przestępstwa. Do zatrzymania doszło tuż po tym, jak funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna może w zajmowanym przez siebie pomieszczeniu posiadać środki odurzające.

Podejrzenia kryminalnych potwierdziły się. W mieszkaniu 32 – latka funkcjonariusze zabezpieczyli ponad kilogram środków odurzających. Po przebadaniu testerem okazało się, że była to amfetamina oraz marihuana. W trakcie przeszukania zabezpieczyli również kilkanaście sztuk tabletek MDMA oraz znaczną ilość gotówki. 32 – latek został zatrzymany a już w środę sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Mężczyzna będzie odpowiadał za posiadanie znacznej ilości środków odurzających, czyn ten zagrożony jest karą od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja w Nowym Dworze Gdańskim

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

beka + frajerowania
beka + frajerowania 11.02.2019, 16:28
NO NO chłopaczki nie jebli sobie kreseczki

Pozostałe