Na tych skrzyżowaniach w Elblągu złapie Cię kamera!

  • 10.02.2019, 19:36 (aktualizacja 13.02.2019 19:40)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Na tych skrzyżowaniach w Elblągu złapie Cię kamera!
Na tych skrzyżowaniach lepiej uważać, zdecydowanie odradzamy przejazdu na "głębokim żółtym świetle", a to za sprawą zamontowanych kamer miejskiego monitoringu wizyjnego.

 

Rozmieszczenie kamer miejskiego monitoringu wizyjnego:

Skrzyżowanie ul. Grunwaldzkiej z ul. Lotniczą 

Skrzyżowanie ul. Bema z ul. Mickiewicza

Skrzyżowanie ul. Bema z ul. Mickiewicza (Urząd Skarbowy) 

Skrzyżowanie ul. 1 Maja z ul. Hetmańską

Skrzyżowanie ul. Bałuckiego z ul. 3 Maja

Skrzyżowanie ul. Królewieckiej z ul. Teatralną

Skrzyżowanie ul. Królewieckiej z ul. Nowowiejską

Skrzyżowanie ul. Płk. Dąbka z ul. Piłsudskiego (Targowisko Miejskie)

Skrzyżowanie ul. Płk. Dąbka z ul. Piłsudskiego 2

Skrzyżowanie ul. Tysiąclecia z ul. Hetmańską

Skrzyżowanie ul. Tysiąclecia z ul. Hetmańską (Komenda Miejska Policji) 

Skrzyżowanie ul. Wodnej z ul. Mostową

Skrzyżowanie ul. Stary Rynek z ul. Studzienną

Skrzyżowanie ul. Stary Rynek z ul. Rybacką

Skrzyżowanie ul. Stary Rynek z ul. Wigilijną

Skrzyżowanie ul. Płk. Dąbka z al. Odrodzenia

Skrzyżowanie ul. Ogólnej z ul. Broniewskiego

Skrzyżowanie ul. Wodnej z ul. Studzienną

Łukasz Nosarzewski

 

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ahah
Ahah 12.02.2019, 20:34
Tylko jak. Mi powiedziano na komendę jak mi babka uderzyła w auto to tylko kamery na teatralnej z płk. Dąbka łapią wszystkie numery aut a resRa to lòd szczęście
mnb
mnb 17.02.2019, 08:35
Czy mógłbyś napisać ten post jeszcze raz, bo mimo matury nie zrozumiałem , o co chodzi. Brak znaków interpunkcyjnych, znaków diakrytycznych oraz błędy ortograficzne uniemożliwiają zrozumienie tekstu. Co to jest "resRa" i " lód szczęścia " ?
Matura
Matura 2.04.2019, 13:33
A widzisz jak to mówią matura to bzdura.
sks45
sks45 11.02.2019, 14:57
Głębokie żółte to mogą być wykopy a nie określenie w ustawie o ruchu drogowym
bynio199
bynio199 11.02.2019, 14:42
A gdzie na starym mieście są światła ?
Gosc
Gosc 11.02.2019, 11:00
W UK kamery czerwonych świateł są i to działa. Czujnik włącza się dopiero, gdy zobaczymy czerwone światło. Późne źółte wciąż zezwala na przejechanie przez sygnalizator.
mm263
mm263 11.02.2019, 07:57
A na innych skrzyżowaniach,to nie trzeba uważać?Kto silniejszy?
muzyk64
muzyk64 10.02.2019, 23:17
Jak dla mnie temat głębokim żółtym od zasze jest bardzo kontrowersyjny ,,,bo co to znaczy póżny ..Jak zamontują liczniki to ok .a tak niech spadają ! Co mam depnąć raptownie na hamulec bo mi nad glowa zapali sie żółty ?? DEBILIZM !
ddd
ddd 10.02.2019, 23:08
Gdzie jest skrzyżowanie Bałuckiego - 3 maja ?
Tam to chyba tylko jest przejście dla pieszych, przez tory.. bez świateł, chyba ze się mylę?
Jaga
Jaga 10.02.2019, 22:44
'Nagrywa się' do czasu jak chce się z tegoż nagrania skorzystać w przypadku kolizji/wypadku. Wtedy okazuje się, że akurat tego dnia nie nagrywała.
zorronict
zorronict 10.02.2019, 21:56
ale licznika przy światłach to złodzieje nie zamontują :), dbają o bezpieczeństwo
all
all 10.02.2019, 21:22
Powinni założyć Brzeska/Piłsudzkiego z Robotniczą,żniwa...tam co chwila ktoś na czerwonym,zwłaszcza pędzący z górki w stonę mostu unii,aż dziwne,że tak mało wypadków tam...
Driver
Driver 10.02.2019, 20:13
Sie nazywa to inwigilacja
Michał z Elbląga
Michał z Elbląga 10.02.2019, 20:08
Zamontowaniem kamer tłumaczy się zawsze że to dla naszego bezpieczeństwa.
Guzik prawda czysty biznes. Często jadąc z dozwolona prędkością ,,wpadniemy na skrzyżowanie na żółtym" ale i tak powiedzą swoje słynne powiedzenie ,,nie dostosował Pan/Pani prędkości do warunków na drodze".
Moje pytanie:
Nie można zastosować w sygnalizatorach tak jak jest np w Rosji impulsu zielonych swiateł zanim zaświeci się żółte?
Zielone 2x zapulsuje co daje wyraźny sygnał do zwolnienia prędkości gdyż za chwilę ,,wskoczy" żółte. (?)
Janek
Janek 10.02.2019, 20:01
Wszędzie te oczy wielkiego brata eh...
kierowca
kierowca 10.02.2019, 19:59
I takie info się ceni :)
Non
Non 11.02.2019, 11:01
Przestrzegaj przepisów to Ci taka informacja koło 4 liter będzie latać.
Ja
Ja 11.02.2019, 16:14
Wolę przejechać na żółtym , niż hamować na przypale do zera i gdzie tu eco driving xDD

Pozostałe