Drugie podejście do budowy Komendy Straży Pożarnej w Elblągu [WIZUALIZACJA]

  • 08.02.2019, 17:59
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Drugie podejście do budowy Komendy Straży Pożarnej w Elblągu [WIZUALIZACJA] wizualizacja/KMPSP w Elblągu
6 lutego br. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu ogłosiła przetarg nieograniczony na wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania pod nazwą: „Budowa nowej KMPSP w Elblągu oraz przyległej JRG 1 w Elblągu przy ul. Łęczyckiej 19 – ETAP I”.

 

Poprzednie postępowanie przetargowe (ogłoszone 30 listopada 2018) związane z realizacją budowy nowej KMPSP w Elblągu oraz przyległej JRG 1 w Elblągu zostało unieważnione na podstawie art. 93 ust. 1 pkt. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych. W przedmiotowym postępowaniu zostało złożonych sześć ofert. Cena każdej z tych ofert przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Etap I ogłoszonego w dniu 06.02.2019 r. postępowania przetargowego przewiduje budowę nowej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu oraz przyległej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Elblągu przy ul. Łęczycka 19.

W zakresie prac zgodnym z opisem przedmiotu zamówienia, tj.:

a) wykonanie kompletnych prac w zakresie przyłączy, sieci i instalacji zewnętrznych sanitarnych i elektrycznych silnoprądowych, wykopy dla kabli, rury osłonowe, wykonanie przepustów dla instalacji elektrycznej teletechnicznej oraz sygnalizacji świetlnej,

b) budowę budynku głównego stanowiącego siedzibę KMPSP w Elblągu i przyległej JRG nr 1 w Elblągu w stanie szczelnym, zamkniętym, z kompletną elewacją i dachem, kanalizacjami podposadzkowymi, przygotowaniem podłoża pod posadzki, wraz z robotami i kompletnymi instalacyjnymi.

c) kompletne palowanie pod garaż wielostanowiskowy wraz robotami ziemnymi, przygotowaniem podłoża i zabezpieczeniem,

d) kompletne palowanie pod komorę dymową wraz z robotami ziemnymi, przygotowaniem  podłoża i zabezpieczeniem.

Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu mija 21 lutego 2019 roku o godzinie 12:00. Najlepsza oferta zostanie wybrana na podstawie ceny (60 proc.) i okresu gwarancji (40 proc.)

oprac. st. sekc. Dawid Rogożyński/Straż Pożarna w Elblągu

 

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe