Wakacyjny Express pełen nagród - bilet do Multikino Elbląg na Maraton Horrorów

  • 20.07.2021, 12:00
  • www.expresselblag.pl
Wakacyjny Express pełen nagród - bilet do Multikino Elbląg na Maraton…
Z okazji wakacji przygotowaliśmy dla naszych czytelników liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, które zostały ufundowane przez naszych partnerów.

W piątym wagonie naszego wakacyjnego Expressu do wygrania dwa pojedyncze bilety do Multikino Elbląg na Maraton Horrorów. 

Konkurs dostępny jest na Facebooku Express Elbląg pod grafiką konkursową.

Regulamin konkursu dostępny w załączniku. 

NMF: MARATON HORRORÓW już 30 lipca w MULTIKINIE!

Multikino wróciło, wrócił także legendarny MARATON HORRORÓW! Już 30 lipca ponownie zapraszamy wszystkich miłośników porządnego straszenia na noc pełną grozy pośród ciemności sali kinowej. Na wielkim ekranie zaprezentujemy cztery filmy, które napełnią radością (i przerażeniem!) wszystkie serca wielbicieli horrorów.

Widzowie MARATONU HORRORÓW w Multikinie będą mogli obejrzeć następujące produkcje:

- KLĄTWA MŁODOŚCI, czyli wycieczka do roku 1665. Sam środek śmiertelnej zarazy, rozpacz, panika i oskarżenia o paranie się magią rzucane na lewo i prawo. Świetne połączenie "Egzorcysty" i "Dziecka Rosemary"!

- AŻ DO ŚMIERCI, czyli powrót Megan Fox do kina grozy! Ten horror opowiada o tym, jak bardzo koszmarny może okazać się weekendowy wypad do domku nad jeziorem.

- NOCNE CZUWANIE, czyli klimatyczne spotkanie z grozą kulturową. Główny bohater, świeżo po odejściu ze środowiska ortodoksyjnych Żydów, odkrywa mroczną tajemnicę czuwania przy zmarłym.

- SAINT MAUD, czyli na dobry koniec maratonu jeden z najbardziej intensywnych horrorów ostatnich lat. Zamiast jump-scare'ów atmosfera grozy tak gęsta, całość można by pokroić żyletką.

 

----konkurs----

www.expresselblag.pl

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:Pozostałe