W pokrzywach znaleźli kilka krzaków konopi indyjskiej

  • 22.06.2021, 12:18
  • www.expresselblag.pl
W pokrzywach znaleźli kilka krzaków konopi indyjskiej fot. policja
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego oraz policjanci z posterunku w Krynicy Morskiej na terenie powiatu nowodworskiego ujawnili nielegalne uprawy krzewów konopi w różnej fazie wzrostu. Właściciele upraw usłyszą zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

 

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim ustalili, że w jednym z domów na terenie powiatu nowodworskiego, może być prowadzona nielegalna uprawa konopi. Policjanci przeszukali wszystkie pomieszczenia na terenie posesji.

Podejrzenie mundurowych okazało się słuszne, policjanci w pokrzywach znaleźli i zabezpieczyli kilka krzaków konopi indyjskiej o wysokości około metra. Funkcjonariusze do prowadzonego postepowania zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który usłyszał już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności.

Do kolejnego zatrzymania w podobnej sprawie doszło wczoraj wieczorem. Funkcjonariusze z Krynicy Morskiej interweniowali w jednym z mieszkań w którym doszło do awantury domowej. Podczas interwencji w mieszkaniu policjanci wyczuli zapach marihuany.

Policjanci przeszukali mieszkanie i znaleźli ukrytą w piekarniku gałąź konopi, która była przygotowana do suszenia oraz pół metrowy krzak konopi ukryty w piwnicy. Do sprawy został zatrzymany 31-letni mężczyzna, który najprawdopodobniej usłyszy zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja w Nowym Dworze Gdańskim

www.expresselblag.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe