Skatowany 3-miesięczny chłopiec. [REPORTAŻ TVN UWAGA]

  • 4.02.2019, 17:12 (aktualizacja 04.02.2019 17:21)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Skatowany 3-miesięczny chłopiec. [REPORTAŻ TVN UWAGA]
Po naszej publikacji o skatowanym 3-miesięcznym chłopcu, sprawą zajęli się dziennikarze programu TVN UWAGA. Emisja programu już dziś, 4 lutego o godzinie 19.50 na antenie TVN.

 

3-miesięczny Kajetan trafił do szpitala z pękniętą żuchwą, czaszką, połamanymi rękami i nogami. - Musiał ogromnie cierpieć. Nie miał już siły płakać – mówią lekarze. Zarzut znęcania się nad dzieckiem usłyszał 29-letni Dawid S. Ale matka noworodka nie wierzy w winę partnera.

Emisja programu już dziś o 19.50 na stacji TVN.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (59)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

E
E 28.02.2019, 11:24
Mój Boże,jak tak można! Mam nadzieję że rodziców spotka surowa kara,a maluszek trafi do kochających rodziców. Łzy napływają do oczu że maluszek musiał tyle cierpieć. Spać nie mogę gdy o jim pomyślę
Tttyyyyy
Tttyyyyy 6.02.2019, 07:03
A matka co tak broni tego swojego chopa zapewne maja cos jeszcze do ukrycia jeb...gnoje nawet wstyd nazwac ich rodzicami... ojcu kark powinni zlamac za takie cos a matce rece i zuchwe niech cierpi jak jej wlasne dziecko
Elo elo
Elo elo 5.02.2019, 15:08
W takim przypadku należy gościa potraktować publicznym pozbawieniem praw obywatelskich i wypuścić na dobrym osiedlu ... Myślę że nie przejdzie 100 m. Przynajmniej po moim i chyba pokusił bym się po za złamaniem każdego gnata jaki ma w sobie o wsadzenie mu w d... Rozgrzanej lokówki . Kilkumiesięczne dziecko ... Zwyrodnialec jeb... Na to nie ma usprawiedliwienia .
Martyna
Martyna 5.02.2019, 13:53
Nie bronię, nie potępiam, nie oceniam...Tak naprawdę nie wiemy co się wydarzyło, oprócz złamań dziecko nie miało obrażeń w postaci siniaków, wybroczyn, itp... A faktem jest jest to, że rzeczywiście istnieje coś takiego jak wrodzona łamliwość kości, do pewnych urazów może dochodzić już nawet w łonie matki, a po urodzeniu we śnie, przy ubieraniu czy innych normalnych czynnościach. A kości zrastają się samoistnie. To choroba genetyczna i odpowiada za nią zła produkcja kolagenu. I powinni zrobić badania pod tym kątem, chociażby żeby to wykluczyć i podważyć to co mówi matka, jeśli rzeczywiście kłamie. Oczywiście jeśli to wina rodziców to nie ma żadnego usprawiedliwienia i powinni dostać najsurowszy wymiar kary... Ale jeśli rzeczywiście dziecko jest chore, to nikt tych rodziców nie przeprosi, a wiadomo że pluć jadem i oceniać potrafi każdy, szczególnie w internecie...
Kop
Kop 6.02.2019, 15:49
Dokładnie. Zeznania są różne i trzeba to sprawdzić. Nigdy nie należy działać pochopnie. Najpierw dokładne sprawdzenie a później kara. Znam przypadki gdzie osadzono bezpodstawnie i nikt nie przeprosił a smród pozostał. A znajomi nie mogą się wypowiedzieć? Odwiedzali ich więc wiedzą dużo. Mądrze trzeba to rozegrać? Jeśli winni to max kara a jeśli nie.....
Gt37
Gt37 5.02.2019, 13:36
Karą śmierci to za mało dla takich ludzi
Matka
Matka 5.02.2019, 10:02
Zawsze wina ojca? A może to matka znęcała się nad maleństwem... oboje powinni odpowiadać za to. Jeśli się mieszka pod jednym dachem, nie da się nie zauważyć że dziecku dzieje się krzywda!
Kozłowska
Kozłowska 5.02.2019, 09:59
Super Matka, nic nie widziala nie slyszala booje nadaja się do leczenia
Andrzej
Andrzej 5.02.2019, 09:57
Powińa wrócić kara śmierci to co się stało wymaga najwyższego potepienia
Czytelnik
Czytelnik 5.02.2019, 00:51
Nie chce bronic, ale moze nie wiedza , ze cialo , kosci dziecka kilkumiesiecznego mo z na latwo przelamac, nie maja pojecia jak rania bo nie zdaja sobie sprawy z uzytej sily. W przeciwnym razie ojciec nie udalby sie do szpitala. . Bezsens ale czlowiek swiadomy katowania szybciej by uciekl nizeli ratowal dziecko.
Jola
Jola 5.02.2019, 16:40
A przyznal się że mu dziecko wypadło i że uderzyło się o framugę drzwi ,której nie bylo ? ?
Medyk
Medyk 5.02.2019, 09:18
Z tym, że noworodek mówiąc w dużym uproszczeniu nie jest mocno skostniały i te kości mają lepszą amortyzację w razie urazów. Więc albo klapsy były dawane uderzeniem o ścianę, albo z pięści.
Maria
Maria 5.02.2019, 00:14
Oboje są tego winni , a mogło być również tak że to matka znęcała się nad tym maluszkiem bo niby czemu ojciec pojechał z nim do szpitala? Sumienie go ruszyło czy faktycznie się z nim przewrócił i się przestraszył a reszta okazała się w szpitalu w jakim stanie jest dziecko , niech oboje odpowiadają za to . To nie ludzie , nawet zwierzę lepiej dba o swoje dziecko i nie pozwoli zrobić krzywdy .
Marta Bianchi
Marta Bianchi 5.02.2019, 00:00
Mam nadzieje ze malenstwo przetrwa ten trudny czas,oby wszystko zakonczylo sie dobrze i nie pozostawilo zadnego uszczerbku na zdrowiu.a tych zwyrodnialcow za kraty !!!!matka taka sama jak ojciec.choc takich to trudno nazwac rodzicami .bezbronne malenstwo musi cierpiec teraz.tym zwyrodnialcom powinno sie zafundowac katusze,niech im tez ktos nogi,rece polamie.i da duzego kopa w lep,moze mozg im wtedy zacznie pracowac bo wychodzi ze jest w stanie ,,spoczynku,,
Marcin
Marcin 4.02.2019, 23:57
Masakra jak tak mozna skatować niewinne dziecko co ono jest winne ??? A co do rodziców szubienica od razu!!!
Magda
Magda 4.02.2019, 23:49
Rodzice masakra ale też mieli znajomych czemu oni milczą pomogli a żeby matkę ukarać i ojca
Oskar Małgorzaciak
Oskar Małgorzaciak 4.02.2019, 23:38
Oskar Małgorzaciak. Zróbmy wszystko , żeby te śmieci nie wyszły na wolność. Mogą ubiegać się o to za 2 lata. Zobaczcie jaki to był śliczny chłopiec. Nadal mam przed oczami jego śliczna zmasakrowana twarz i duże niebieskie czekające na ludzki gest oczy. Poczytajcie o nim. Zobaczcie co zrobili z jego twarzy. Miał 4 lata a warzył tyle co mój 1,5 roczny synek.
Matka
Matka 4.02.2019, 23:38
Jak można zrobić coś takiego niewinnemu i bezbronnemu dziecku.. serce pęka, łzy napływają mi do oczu gdy pomyślę sobie jak to dziecko musiało cierpieć.. takiemu zwyrodnialcowi tylko męczarnie a potem dobić żeby nie chodził po świecie! A matka? Co to za matka skoro nie broniła własnego dziecka,świat schodzi na psy..
Ktura matka by nie zauwarzyła rze coś jest nie tak chyba rze myślała dupom…
Ktura matka by nie zauwarzyła rze coś jest nie tak chyba rze myślała dupom 4.02.2019, 23:23
Lena
Slownik ortograficzny
Slownik ortograficzny 6.02.2019, 13:56
Wez słownika użyć bo ilos błędów w twej bezsensownej wypowiedzi jest przerażająca
Robert
Robert 5.02.2019, 02:50
Jesteś dyslektykiem?
Bo matka. Pewnie.  Znecała sie tak samo jak ojciec
Bo matka. Pewnie. Znecała sie tak samo jak ojciec 4.02.2019, 23:18
Matka robiła to samo razem znim
Radekniejadek
Radekniejadek 4.02.2019, 23:13
Płakałem jak czytałem...biedny maluszek.
Sara
Sara 4.02.2019, 23:12
To nie dopuszczalne, jak matka mogła tak zaniedbań obowiązek opieki nad dzieckiem, wierzyć zwyrodnialcowi a nie mieć świadomości co czuje to maleństwo, ta matka również jest winna, do wiezienia z nią, a dziecko oddać w dobre ręce...
Ilona