Siedziała w samochodzie, była pijana i miała słoik z narkotykami

  • 29.04.2021, 13:12
  • www.expresselblag.pl
Siedziała w samochodzie, była pijana i miała słoik z narkotykami Ilustracja do tekstu
Policjanci dostali zgłoszenie, że kobieta od kilku godzin siedzi w samochodzie. Bali się, że mogła zasłabnąć i grozi jej wyziębienie. Chcieli jej pomóc i otworzyli drzwi. Zapach alkoholu nie pozostawił wątpliwości. 24-latka była pijana. Dodatkowo podała fałszywe dane a w torebce kobiety policjanci znaleźli szklany słoik z narkotykami. Została zatrzymana do wyjaśnienia. Za posiadanie środków odurzających grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci z Elbląga zostali powiadomieni, że w Jegłowniku na ul. Szkolnej od kilku godzin w samochodzie siedzi kobieta. Nie reagowała na pukania w szyby. Istniało podejrzenie, że coś się stało. Na miejsce przyjechali mundurowi i otworzyli drzwi. Zapach alkoholu,  wydobywający się z toyoty i bełkotliwy ton 24-latki, nie pozostawił wątpliwości.

Była pijana. To nie wszystko. Podczas rozpytania podała fałszywe dane. A dokładniej dane swojej siostry, a w jej torebce policjanci znaleźli szklany słoik z białym proszkiem. Badanie testerem wykazało, że to amfetamina (9 gramów). 24-letnia elblążanka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Przyznała się i odmówiła składania wyjaśnień. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

www.expresselblag.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe