Morderstwo elblążanina w Wielkiej Brytanii

  • 17.04.2021, 16:23 (aktualizacja 17.04.2021, 19:24)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Morderstwo elblążanina w Wielkiej Brytanii Fot. Cleveland Police
Policja w Wielkiej Brytanii prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa 39-letniego mężczyzny z Polski. Jak ustaliliśmy, był to elblążanin.

 

Jak podaje tamtejsza policja ciało mężczyzny zostało znalezione w miniony poniedziałek w lesie w pobliżu Flatts Lane Country Park w Middlrdbrough. Ofiara od 20 lat mieszkała w Wielkiej Brytanii, a od niedawna w Middlesbrough.

Na obecnym etapie śledztwa policja nie ujawnia dodatkowych informacji dotyczących tej sprawy, wiemy, że prowadzona jest ona pod kątem morderstwa.

-" Mamy zespół śledczych z wydziału zabójstw badających każdą możliwą linię dochodzenia, aby wyjaśnić to, co się stało z Tomaszem. Nasze dochodzenie jest na wczesnym etapie i nadal jest dużo do zrobienia, ale jestem przekonany, że mamy odpowiednich specjalistów zajmujących się tą sprawą"

- powiedział Główny Inspektor detektyw Matt Murphy-King.

" Wiemy, że miejscowa ludność, w tym Polonia, będzie co zrozumiałe zszokowana i zaniepokojona tym, co się stało z Tomaszem. Bezpieczeństwo publiczne jest zawsze naszym najwyższym priorytetem i obecnie nie ma konkretnych informacji, że istnieje szersze zagrożenie dla lokalnej społeczności"

- dodał detektyw.

Prowadzący śledztwo apeluje do osób, które posiadają informacje mogące pomóc w śledztwie, by skontaktowały się z Cleveland Police.  Osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie mogą przekazać je bezpośrednio zespołowi dochodzeniowemu przez stronę mipp.co.uk - klikając sekcję Cleveland Police. Można również dzwonić pod numer 101 lub anonimowo przez Crimestoppers pod numer 0800 555 111.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

abcd
abcd 03.05.2021, 17:50
Krótka historia o pogardzie i godności
Społeczeństwo, które godzi się na usunięcie kary śmierci z kodeksu karnego, okazuje pogardę ofiarom, bowiem stawia życie mordercy ponad życie ofiary, a jednocześnie wysyła czytelny komunikat do przestępców: możesz zabijać, twoje życie jest bezpieczne, a my jesteśmy bezsilni. Likwidując karę śmierci społeczeństwo samo siebie pozbawia godności, bowiem jest to również komunikat do wszystkich obywateli: od teraz nie dzielimy już ludzi na dobrych i złych, ale dzielimy na martwych i żywych.
Czytaj "Krótkie historie o zabijaniu" na "henryk dabrowski pl"
Elblążanka
Elblążanka 18.04.2021, 09:15
Wyrazy współczucia Rodzinie Znajomym i przyjaciołom
znajoma
znajoma 17.04.2021, 23:10
Wyrazy współczucia Rodzinie
Madzia
Madzia 17.04.2021, 20:55
Spoczywaj w pokoju przyjacielu :(
Oeo
Oeo 18.04.2021, 06:39
Biecha? Co to za.Tomek?
Kolega z Jaru
Kolega z Jaru 17.04.2021, 17:51
Był bardzo dobrym kolegą, zawsze będę go dobrze wspominał. Diabeł spoczywaj w pokoju 😢

Pozostałe