Michał z Jegłownika potrzebuje pomocy!

  • 08.04.2021, 09:18
  • www.expresselblag.pl
Michał z Jegłownika potrzebuje pomocy! Nadesłane
Do 19 kwietnia 2019r. Michał był zdrowym, pełnym energii, kochającym przyrodę i zwierzęta dzieckiem. Tamtego dnia nagły atak choroby odmienił jego życie. Postawiono diagnozę autoimmunologicznego zapalenia mózgu, zespół Pandas.

 

Choroba Michała jest wynikiem źle ukierunkowanej odpowiedzi immunologicznej, która zwalczając bakterie, wirusy lub inne czynniki wyznacza sobie jako cel różne obszary w mózgu. To z kolei  zaburza funkcjonowanie neurologiczne i daje szereg objawów  min. napady drgawek przypominających padaczkowe w ogromnych  ilościach wielokrotnie w ciągu dnia. Zwiększają swoją intensywność przy każdej infekcji uniemożliwiając synowi wykonywanie zwykłych, codziennych czynności, powodują zaburzenia pamięci i koordynacji ruchowej.                                     

Niebawem miną 2 lata odkąd choroba zaatakowała. Od tego momentu nic nie jest takie same. Marzymy choć o odrobinie normalności, którą da nam kontynuacja leczenia immunoglobulinami. Oferuje je klinika w Gdańsku, koszt jednej dawki to około 50tyś.zł (ilość leku zależna jest od wagi dziecka). Potrzebujemy minimum 4 dawek leku. Pomimo faktu, że oboje jesteśmy aktywni zawodowo nasze oszczędności i dochody pozwoliły  nam pokryć jedynie dotychczasową diagnostykę i wizyty u specjalistów. Nie jesteśmy w stanie odłożyć tak ogromnej kwoty na immunoglobuliny, a brak leczenia powoduje trwałe uszkodzenia mózgu naszego synka.

Będziemy bardzo wdzięczni za każdy rodzaj pomocy w leczeniu Michała.

CHCESZ POMÓC? KLIKNUJ TUTAJ

Źródło: Pomagam.pl

www.expresselblag.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ela
Ela 11.04.2021, 21:08
Pomagajmy cudowna rodzina.
Iwa
Iwa 10.04.2021, 15:43
Kochani to naprawdę jest prawda znam tą rodzinę. To wspaniali ludzie czuli na każdą ludzką krzywdę, a Michał to jedyne ich dziecko. Pomagajmy!!!! Pamiętajcie Dobro Wraca 💗z podwójną Siłą!!!! Udostępniajcie link👍
Arx
Arx 10.04.2021, 14:31
Kto może niech pomoże ale chociaż rozpowszechniajcie linka do zbiórki. Znam ich osobiście, to nie jest żadna ściema, dziecko na prawdę cierpi.
paranoja
paranoja 08.04.2021, 11:19
a swoją drogą czy złodziejski nfz nie może tego leku kupić, ściągają od nas co miesiąc tyle kasy na swoje premię, siedziby i picie kawki
aaz
aaz 08.04.2021, 11:11
czy można konkretniej? jakieś konto, szczegóły jak?
EEE
EEE 08.04.2021, 11:51
https://pomagam.pl/mmm12k

Pozostałe