Policja w Elblągu: pomóż ustalić mężczyznę z monitoringu [WIDEO]

  • 17.02.2021, 13:26 (aktualizacja 17.02.2021, 14:39)
  • www.expresselblag.pl
Policja ustala tożsamość mężczyzny
loadingŁaduję odtwarzacz...
Policjanci z Elbląga ustalają tożsamość mężczyzny pokazanego na zdjęciach z monitoringu. Zabezpieczone materiały zostały utrwalone przy ul. Sienkiewicza w Elblągu.

 

Zdarzenie zarejestrowano 28 listopada 2020 roku. Na zapisie monitoringu widać jak mężczyzna w wieku około 30 lat, idzie chodnikiem ulicą Sienkiewicza.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z policją pod nr tel. 997, 112 lub bezpośrednio do policjanta prowadzącego postępowanie (47 73 416 29). Informację można przekazać mailowo na adres: [email protected]

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

www.expresselblag.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

józio
józio 20.02.2021, 11:52
obudz sie pacjencie z kocborowa sen o wojsku chemicznym sie skonczył poproś doktora o zmianę terapii napewno elektrowstrząsy pomogłyby,,,
Ludzie OBUDŹCIE SIĘ!
Ludzie OBUDŹCIE SIĘ! 20.02.2021, 06:43
Nie ma żadnej pandemii !!!

Tak się składa że służyłem w "wojskach obrony przeciwchemicznej" i wiem jakie są dobre maski i przed czy chronią...
Te szmaty które teraz założono ludziom na całym świecie, są gówno działającymi ścierkami na mordach, one są tylko po to, żeby ich upodlić, bo wtedy łatwiej jest ich zniewolić!
Żadna maska nawet "chirurgiczna" nie chroni przed żadnym wirusem !
Maski FFP2 to są maski ochronne przeciwpyłowe używane do celów BHP na stanowiskach pracy.
NIE MA ŻADNYCH MASEK PRZECIWWIRUSOWYCH - więc całe to OSZUSTWO ma na celu jedynie zniewolenie ludzi i stworzenie nielegalnej zresztą podstawy "prawnej" do ich represjonowania...

I tyle...
Foliarz od Mateusza M.
Foliarz od Mateusza M. 18.02.2021, 21:21
Gdyby miał maseczkę to może bym go poznał, a tak to ciężko.
Elblazanka
Elblazanka 17.02.2021, 23:01
Ludzie co wy publikujcie covid wam rozum zjdl o co tu chodzi jakie zdarzenie ja sie pytam????
elblążanin
elblążanin 17.02.2021, 20:16
A przepraszam bardzo to już chodnikiem iść nie wolno?
Z tego komunikatu policji to w sumie nic nie wiadomo czemu gościa szukają, czy jest o coś podejrzany, czy tak sobie chcą wiedzieć kto to szedł.
Ja
Ja 17.02.2021, 20:15