Senator z Elbląga chce likwidacji TVP INFO. Ruszyła zbiórka podpisów!

  • 09.02.2021, 14:05 (aktualizacja 09.02.2021, 14:18)
  • www.expresselblag.pl
Senator z Elbląga chce likwidacji TVP INFO. Ruszyła zbiórka podpisów! fot. Łukasz Nosarzewski
Trwa zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy o likwidacji TVP Info i abonamentu TVP. Akcja ruszyła również w Elblągu.

 

-"Zapraszam do mojego biura w Elblągu (ul. Hetmańska 31) w godzinach od 11:00 do 16:00.Listy możemy wysłać każdemu Messengerem lub mailem – ale dostarczyć trzeba będzie osobiście"

- informuje senator Jerzy Wcisła.

-"Zróbmy to – zlikwidujmy to źródło hejtu i nienawiści – także dla następców PiS – by nikogo już nie korciło przejmowanie władzy nad mediami. Uwolnimy w ten sposób 6 mld złotych, które będą mogły zostać przeznaczone np. na walkę z rakiem. "

- dodaje senator z Elbląga.

-"Media publiczne w Polsce muszą przede wszystkim zostać odpolitycznione! W ramach współpracy partii opozycyjnych musimy rzetelnie zastanowić się nad ich finansowaniem. Miliardy, które dziś przeznaczane są na propagandę, mogą stanowić potężne wsparcie np. dla polskiej służby zdrowia. Potrzeba nowej publicznej telewizji, z której zamiast nienawiści, wypłyną treści wartościowe dla wszystkich Polaków."

- czytamy w obszarach współpracy dla opozycji.

Łukasz Nosarzewski

 

 

www.expresselblag.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

GOŚĆ
GOŚĆ 02.04.2021, 12:49
A CO PAN ZROBIŁ DLA ELBLĄGA
polak
polak 14.02.2021, 20:30
A kiedy będziemy zbierać podpisy żeby Senat zlikwidować w Polsce,a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na onkologie
kim
kim 14.02.2021, 12:09
A może zbierać podpisy żeby zlikwidować TVN24 i Polsat News bo to same szczuje
elel
elel 11.02.2021, 21:34
Lepiej żeby na mnie nie trafił. Powiedziałbym co o jego akcji myślę.
Polak
Polak 11.02.2021, 13:18
Weź swoją bandę nieudaczników, co nawet programu nie mają i wypad do DE
Nie ma żadnej pandemi.
Nie ma żadnej pandemi. 11.02.2021, 12:44
Jeszcze wyłączyć tvp i będzie koniec PLANdemi. Wyłączcie telewizor a włączcie myślenie.
PO na kolanach
PO na kolanach 11.02.2021, 10:39
PO nie moze juz patrzec na swoja kompromitacje w tv to trzeba zlikwidowac Tak wlasnie zamyka sie usta niewygodnym dziennikarzom Lepiej zostawic zawsze pokazujacy prawde TVN hahaha
Ala
Ala 10.02.2021, 12:03
Super! Też zbieram podpisy wśród rodziny i znajomych.
Edghjk
Edghjk 10.02.2021, 12:02
Tvp łże!!!! Propagandowa tuba pis!!!! Żadna telewizja. Już dawno tę szczujnię powinnismy zamknąć. Podpisujemy!!!!
Pani
Pani 11.02.2021, 18:53
właśnie widać co prezentujesz oglądająć TVN .
Anty lewak i Antysemita.
Anty lewak i Antysemita. 11.02.2021, 12:43
Nie zapomnij, że wcześniej było Tvpo. Wszyscy po 89 roku WON!
Kkk
Kkk 10.02.2021, 11:59
A dziś nie ma teleranka. Bardzo dobra akcja-protest niezależnych mediów. Może ludzie sobie uświadomią że to co mamy na co dzień nie jest nam dane na zawsze. Pis chce wykończyć wolne media. Za 2 lata może nam pozostać tylko tvp jak za komuny
jozekv
jozekv 10.02.2021, 10:32
Znowu ten robak -Wcisła
wstyd Wcisła
wstyd Wcisła 10.02.2021, 10:21
POszli won z tego miasta, a taki Protas to powinien już za kratami siedzieć, POszli won Gelert i fafluniący wiecznie Wcisła!!!!
fiko
fiko 10.02.2021, 10:21
A ja jestem za likwidacją same kłamstwa całą dobę łze TVN !!!!!!!!!!!!!!!!
zły
zły 10.02.2021, 06:46
Cała Rada Miejska do usunięcia tylko myślą jak utrudnić mieszkańcom.jak sprzedać grunty za psie pieniądze zero inwestycji z budżetu miasta gdzie są pieniądze nasze czy już nikt nie może ich rozliczyć .Wcislo nieczssm się zlikwiduje i i podda się do dymisji.
NUNEK
NUNEK 09.02.2021, 23:13
Wcisła ty popaprańcu, jesteś głupi jak hałda śniegu.
Zkjot
Zkjot 09.02.2021, 22:54
Człowiek bez wstydu . Z tym piorunem, to już mu do twarzy , wyglada jak pajac. W głowie nic poza pustką. Kto jego wybierał na senatora - porażka !
as
as 09.02.2021, 22:24
Fasola głupek!
Zkjot
Zkjot 09.02.2021, 21:50
Coś nowego , już ssmotny wilk ! Gdzie pozostali krzykacze i nieroby ?. Pewnie wszedł w koalicję z tym w Warszawie. Już był taki co przez osiem lat likwidował abonament RTV i kazal nie płacić , a nieroby chcą zlikwidować Państwowe Media. Prawda w oczy kole !
Jacek
Jacek 09.02.2021, 21:13
Kto głosował na tego pajaca ?
Gratuluję udanego wyboru :D
Merlot
Merlot 09.02.2021, 21:36
Zwykły komuch
Pani
Pani 09.02.2021, 20:28
KOALICJA HAHAHAHAHA DOBRE SOBIE !! ONI NIE MIELI PROGRAMU PRZEZ 8 LAT I NIE BĘDĄ MIELI NA NASTĘPNE LATA MU BETON TO WAM GWARANTUJE... ZOBACZCIE NA PYSK TRZASKOWSKIEGO JAK ""OPOWIADA"" O SWOICH PLANACH SZYDZĄCĄ MORDĄ ŚMIEJĄC SIĘ WAM W TWARZ.

Pozostałe