Pochwalił się synkiem i go skatował. [ŚLEDZTWO SUPER EXPRESS]

  • 26.01.2019, 11:21 (aktualizacja 26.01.2019 11:32)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Pochwalił się synkiem i go skatował. [ŚLEDZTWO SUPER EXPRESS] fot. SUPER EXPRESS
To wzruszające zdjęcie, na którym młody mężczyzna tuli do gołej piersi śpiące niemowlę, jest wizytówką internetowego profilu Dawida S. (29 l.). Mężczyzna chwali się synkiem, a na innej fotografii czule całuje matkę maleństwa. Zdawałoby się – wzór ojca. Tymczasem to potwór w ludzkiej skórze, który regularnie katował Kajetana (3 mies.), a swoją partnerkę torturował, przypalając papierosami.

 

„Kocham cię, misiaczku, najbardziej na świecie”

– napisała na facebooku Bogumiła W. (28 l.). To był komentarz do zdjęcia ukochanego.

Bo kobieta była śmiertelnie zadurzona w Dawidzie S. Związała się z nim cztery lata temu. Był jej drugim partnerem. Z poprzedniego związku miała już 9-letniego Mariusza, Dawid również miał już kilkuletnie dziecko. Zamieszkali w centrum Elblaga, bardziej na złe niż na dobre, bo szybko się okazało, że ten związek z odzysku jest ufundowany na przemocy.

Dawid, budowlaniec prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, najwyraźniej nie szanował niepracującej Bogumiły. Wprawdzie sąsiedzi nie słyszeli zza ściany karczemnych awantur, ale śledczy ustalili, że mężczyzna maltretował swoją partnerkę, a gdy trzy miesiące temu na świat przyszło ich dziecko, objął fizycznym nadzorem również je. Powód był fundamentalny – niemowlę płakało, więc trzeba je było uciszyć.

- Praktycznie każda kość we tym małym ciałku została złamana – orzekną lekarze ze szpitala w Elblągu, gdy 15 stycznia Kajetan trafi w ich ręce. To oni powiadomili policję o możliwości popełnienia przestępstwa, a ta z miejsca zatrzymała Dawida S., choć mężczyzna zapewniał, że jest niewinny.

- Sąd już aresztował go tymczasowo na trzy miesiące. Za to co zrobił, grozi mu do 8 lat więzienia

– mówi komisarz Krzysztof Nowacki, rzecznik KMP w Elblągu.

Źródło: SUPER EXPRESS

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Waldi
Waldi 30.01.2019, 18:00
Poczekajmy aż własciwe organy wyjaśnią sprawę do końca. Nie wiadomo co tak naprawdę wydarzyło się. Emocje powinniśmy trzymac na wodzy. Najłatwiej jest człowieka zmieszać z błotem. To, że wobec kogoś zastosowano areszt na 3 miesiace i postawiono zarzuty nie oznacza ze jest winny. Pamiętamy sprawę Pana B. któremu postawiono zarzut gwałtu ze szczególnym okrucieństwem i zastosowano areszt 3 m, okazalo sie ze jest nie winny. Historia Katazyny W. matki która zamrodowala swoje dziecko. Nie powinnismy ferować wyroków, dopóki sprawa nie zostanie wyjaśniona.
Zbulwersowany
Zbulwersowany 29.01.2019, 16:39
Ktoś tłumaczy człowieka, broni go i mówi o prawach człowieka gdzie on tego prawa nie respektuje. Nie jestem za przemocą ale więzienie jest dla przestępców a dla takich ludzi powinno byc jedno. Proponuje odesłać go do więzień Ameryki Południowej tam by zrozumiał jak bardzo cierpiało jego dziecko.
Sprawiedliwosc was dopadnie
Sprawiedliwosc was dopadnie 28.01.2019, 17:02
Och jakie to wasze pseudo sledztwo jest marne... Po pierwsze to oni nie byli para od 4 lat... Bujda wysana z palca... Po drugie dlaczego w waszym śledztwie nie doszliscie do tego ze byli z tym dzieckiem wczesniej w szpitalu bo mialo zapalenie płuc i jakos zaden lekarz nie zauważył,, katowania '' ? A po 3 po co jest rodo? I czy gazeta moze publikować zdj z prywatnego profila bez zgody autora? Z tego co wiem to jest karalne?. Nie pozdrawiam
Pogromca debili
Pogromca debili 4.02.2019, 22:13
Debilu debilko, zakładając konto akceptujesz regulamin w którym jest wszystko!
puknij się
puknij się 28.01.2019, 18:33
RODO i Facebook? nie bądź śmieszny xD
Sam/a sie puknij
Sam/a sie puknij 28.01.2019, 19:27
Zaczerpnij troche wiedzy... W szkole nie mozna podpisac prac dzieci imieniem i nazwiskiem a co dopiero w komentarzu pisac imie i nazwisko. A zdjecie tez nie powinno sie znałeś na tej stronie.
Marek
Marek 4.02.2019, 23:31
NIe można podpisać bo dyrektor jest idiotą.
Wazeliniarz
Wazeliniarz 28.01.2019, 14:55
Ja rozumiem żeby typa połamać itp its jestem za, ale czytając nie które komentarze ze by go w dupę walili. Kurla obleśne w *** ... Są strony dla mężczyzn 😂
czesiop
czesiop 28.01.2019, 12:59
podobno są tak izolowani że nic mu koledzy z celi nie zrobią, a szkoda, mogli by mu przeorać co nieco, chociaż jak lubi taki sport to jeszcze będzie to nagroda a nie kara, a podobno to lubi
matka
matka 27.01.2019, 13:22
https://www.facebook.com/dawid…
Głos Rozsądku
Głos Rozsądku 27.01.2019, 11:39
A jeśli, to dziecko ma wrodzoną łamliwość kości? Może nikt nie znęcał się , a dziecko powinno być zbadane i ta wada wykluczona?
 matka
matka 27.01.2019, 17:04
Lekarze postanowili zbadać dziecko dokładniej. Wyniki badań były wstrząsające.

https://www.info.elblag.pl/4,5…
xyz
xyz 27.01.2019, 20:45
dokładniej ? wykonali tylko zdjęcia rtg....
Piter
Piter 27.01.2019, 10:02
Na śledczym w Elblągu siedzą dobre chłopaki bo osobiście tam byłem, ale to nic nie da bo pewnie na aleje gwiazd go wsadza tak że tylko chejnal na lipach. Ochroni murowane
Ten który cię znajdzie
Ten który cię znajdzie 27.01.2019, 08:04
Dawid S. Dawid sinko. Mieszka w jasnej niedaleko sklepu. Wójta syn nawet sądząc po nazwisku!! Żeby się w więzieniu wszyscy o tym dowiedzieli...
ManUNITED78
ManUNITED78 27.01.2019, 21:50
BRAVO !!! Jechać z QURVA !!!!
Mika.
Mika. 27.01.2019, 05:50
Oboje są winni ,ajej nie usprawiedliwia źadna miłość. Jest bardziej winna niź ten zwyrodnialec,kat,oprawca tego maleństwa.Jak matka mogła godzić się na takie męki dla tej kruszyny?Dlacz3go wcześniej tego nigdzie nie zgłosiła i nie szukała pomocy?Nic jej nie usprawiedliwia !!!!!Tfu to nie matka!!!Ona mogła uchronić tę dziecinę przed tą męczarnią. Nie zrobiła tegi a teraz udaje pokrzywdzoną????Ona bardziej jest winna męczarni tego dziecka.!!!Godziła się na to katowanie.
Oska
Oska 27.01.2019, 03:40
Mam.nadzieje ze po.wyjsciu z więzienia po tak krotkim.wyroku co niektorzy sobie przypomna o tatusiu.
były
były 27.01.2019, 02:05
dajcie mi go, będę mu wsadzał aż mu gardłem wyjdzie, będzie łykał nasienie aż się zakrztusi, jajcami mu gardło zatknę
Radek
Radek 26.01.2019, 21:37
Niech mu do tego testy na dragi zrobią. Był pewnie na jakimś zjeździe albo nacpany i znecal się nad malenstwem. Matke też niech sprawdza. Tacy ludzie nie powinni nigdy więcej mieć nikogo pod swoją opieka.
Sceptyk
Sceptyk 26.01.2019, 21:11
To prawdziwy potwór... Stwierdzili śledczy po przesłuchaniu ludzi z drugiego końca województwa...
Kolo
Kolo 26.01.2019, 19:08
Szanowni panstwo,za skatowanie zwierzecia grozi do 5 lat,tu mowa o czlowieku!o malym bezbronnym niemowleciu,ktore nie po to pryszlo na swiat by je tak traktowac.mam nadsieje ze medialna nagonka uczyni wyrok dla tego bydlaka prsykladem dlaninnych zanim podniosa reke na bezbronna istote.doywocie to za malo!ale.sadze,ze wspolwiezniowe odplaca mu 1000x za krzywde tego maluszka,by w kqzdej pozostalej sekundzie zycia czul bol,i czul bezbronnosc wobec innych.by cierpial i nie mogl z tym nic zrobic.tak,z calego serca mu tego zycze,jak najgorzej!Ojciec 9-miesiecznego jasia
Yyyy
Yyyy 26.01.2019, 18:26
Zabić ***
Eryk
Eryk 26.01.2019, 18:07
w więzieniu już go ugoszczą osadzeni jak się dowiedzą za co trafił
bnm
bnm 27.01.2019, 01:16
myślisz że zrobią mu dobrze?
Sora
Sora 26.01.2019, 17:58
Świat jest dziwnym miejscem gdy pies kogoś ugryzie to się go usypia gdy człowiek polamie większość kości dla dzieciaka to dostaje 8 lat schroniska.
Ema
Ema 26.01.2019, 22:48
Święte słowa
Ja
Ja 26.01.2019, 19:06
Wczasów bo maja tam wszystko i nic robic nie muszą.
Jeb... Go
Jeb... Go 26.01.2019, 16:54
S***... bym zmasakrował, modle sie by zrobili z nim to lod celą.
  .....
..... 26.01.2019, 16:19
masakra co Jaa tu czytam .. matka nagle stwierdziła ze on jednak ja bił moze ona biła dziecko /. jest kryminalistka 4 lata siedziała w wiezieniu,, a Dawid S ma STARSZEGO SYNA KTÓREMU NIGDY NIC SIE NIE DZIAŁO !

Pozostałe