Elbląg: chłopiec z połamanymi rączkami i nóżkami. Publikujemy portret ojca!

  • 25.01.2019, 12:50
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Elbląg: chłopiec z połamanymi rączkami i nóżkami. Publikujemy portret ojca! fot. Facebook
Nasza redakcja dotarła do mężczyzny podejrzanego o znęcanie się nad 3-miesięcznym dzieckiem. Przypomnijmy chłopiec 15 stycznia br. trafił do jednego z elbląskich szpitali z połamanymi rączkami oraz nóżkami. Jutro na naszych łamach ukaże się śledztwo przeprowadzone przez dziennikarzy "SUPER EXPRESSU", dziś publikujemy portret podejrzanego oraz nasze ustalenia w tej bulwersującej sprawie.

 

Jak udało nam się ustalić podejrzany o znęcanie się nad swoim 3-miesięcznym dzieckiem ma 29 lat. Z informacji znalezionych na portalu społecznościowym Facebook wyczytaliśmy, że Dawid S. pochodzi ze Sztumu, a obecnie mieszka w Elblągu.

Z kolei w wyszukiwarce Google znaleźliśmy informację, że na imię i nazwisko podejrzanego w Elblągu była zarejestrowana firma z branży budowlanej.

Przypomnijmy, 3-miesięczny chłopiec trafił w tamtym tygodniu do szpitala z licznymi złamaniami, teraz specjalnie powołany biegły z medycyny sądowej określi w jaki sposób chłopiec doznał obrażeń.

"Chłopiec doznał złamań rąk i nóg, złamania są wieloczasowe, czyli pochodzą z różnego okresu''

- mówił nam w tym tygodniu Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Policja do tej sprawy zatrzymała 29-letniego mężczyznę, ojca 3-miesięcznego chłopca. Do zatrzymania mężczyzny doszło w szpitalu.

29-latek nie przyznaje się do winy, wobec podejrzanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Prokuratura Rejonowa w Elblągu nadzoruje śledztwo w sprawie fizycznego i psychicznego znęcania się nad małoletnim dzieckiem i jego matką.

Mężczyźnie grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Przypomnijmy, że mężczyzna wcześniej wchodził już w konflikt z prawem:

"mężczyzna był notowany za przestępstwa narkotykowe"

- informował nas Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kochaś
Kochaś 3.02.2019, 15:16
Podobno w więzieniu już go pokochali.
Mr. Niceguy
Mr. Niceguy 2.02.2019, 19:26
Że Sztumu przyszedł no i do Sztumu wróci
Ja,
Ja, 29.01.2019, 21:20
A gdzie mamusia była??
Dziwne, mówi że sie go bała, że sie nad nią znęcał ? To na cholere z nim siedziała...
Nie wiem, jak mogła dopuścić do takiego pobicia swojego dziecka?! Tym bardziej, że to było już długoterminowe.. Nie zauważyła, że dziecko płacze, że coś jest nie tak!! Ja sama mam syna, gdyby mu sie krzywda działa broniła bym z całych sił.. Dla mnie to i ona maczała w tym wszystkim paluchy, a teraz taka biedna. Razem ich wsadzić i najgorsze kary dać...
Exterminator
Exterminator 28.01.2019, 16:50
Jak mozna tak szybko ocenic czlowieka... Moze chlopak jak wychodził do pracy to mamusia sie dzieckiem zajęła. Albo ma wrodzoną lamliwosc kosci. Postawili na razie zarzuty nic mu jeszcze nie udowodnili. A od wydawania wyroków jest sad
sss
sss 29.01.2019, 19:56
Zgadzam się, a teraz matka robi z siebie ofiarę
były jego
były jego 27.01.2019, 02:09
dajcie mi go, będę mu wsadzał aż mu gardłem wyjdzie, będzie łykał nasienie aż się zakrztusi, jajcami mu gardło zatknę
pablo
pablo 26.01.2019, 20:24
Sam mam syna ale za to to bym go pocioł i solił.
Nn
Nn 26.01.2019, 19:14
Pochodził raczej z bidula w Marwicy. Jechać z kur... wą
Babcia
Babcia 26.01.2019, 11:05
Szkoda że nie ma kary śmierci
julka
julka 26.01.2019, 08:09
nawet z r..a wyglada na bydlaka .
anonim
anonim 26.01.2019, 00:45
wsadzić zwyrodnialca do więzienia, a w tym więzieniu żeby nie dali mu żyć, żeby jemu zrobić to samo i wiele więcej żeby zapłacił za to co zrobił . pozbawić go praw i ograniczyć wszystko, to już nie człowiek nie obywatel a potwór i bestia !! żadnych przepustek żadnych przywilejów, zero odwiedzin zero wygód i nawet zostawić go bez leczenia bo takich jak on powinno się usuwać ze społeczeństwa!! a co do kary to powinien on przymusowo pracować żeby wypłacił odszkodowanie dla tego dziecka żeby był środki na rehabilitacje chłopca i potrzebne środki do życia dla chłopca chociaż tyle ....
Małgorzata
Małgorzata 25.01.2019, 22:52
Gnój
Adam
Adam 25.01.2019, 22:39
śmierć to za mało dla takiej kur... Wiadomo jak się trzyma maleństwo ?
ja
ja 25.01.2019, 22:30
https://www.facebook.com/dawid…
ccc
ccc 27.01.2019, 01:07
brawo kolego
Jestetem za
Jestetem za 25.01.2019, 20:15
Tego kolesia kojarze ze szkoły nigdy nie był normalny zawsze nauczyciele mieli duży problem z nim,za takie coś na bezbronej i bez radnej osobie powinien byc skazany co najmiej na 10 lat i powinień siedzieć w najgorszym wiežieniu i cfelo...y!!!
Darek
Darek 25.01.2019, 19:44
Dawid sinko
Sąsiad
Sąsiad 28.01.2019, 20:13
Brawo, ćpun
Wiktoria
Wiktoria 25.01.2019, 19:34
Ale bym cwela za***a tfu
Ja
Ja 25.01.2019, 18:12
A gdzie *** matka była??
Elwira
Elwira 25.01.2019, 17:19
Kara śmierci i skończyłoby się to wszystko.
Panor
Panor 25.01.2019, 20:05
Śmierć to nie rozwiązanie, ale praca w kopalni/kamieniołomie po 20 h dziennie bez wygód, posiłków i toalety to jest idealne rozwiązanie.
Sławek
Sławek 25.01.2019, 17:19
3 miesieczne dziecko z połamanymi rączkami i nogami jakim zwyrodnialcem trzeba byc by posunąc się do czegoś takiego...
Karol