Kradzież na terenie budowy przekopu Mierzei Wiślanej

  • 19.01.2021, 11:43
  • www.expresselblag.pl
Kradzież na terenie budowy przekopu Mierzei Wiślanej fot. policja
We wtorek policjanci z Krynicy Morskiej zatrzymali sprawcę kradzieży paliwa z terenu przekopu Mierzei Wiślanej. 45-letni mieszkaniec powiatu elbląskiego noc spędził w policyjnym areszcie. Mężczyzna odpowie za kradzież z włamaniem, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

We wtorek około godziny 21:00 dyżurny nowodworskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że na terenie budowy przekopu Mierzei Wiślanej doszło do kradzieży paliwa. Policjanci z Krynicy Morskiej niezwłocznie udali się rejon przekopu Mierzei Wiślanej, celem ujawnienia sprawcy. Między Kątami Rybackimi a Sztutowem zatrzymali do kontroli pojazd, którym kierował 45-letni mieszkaniec powiatu elbląskiego. Mężczyzna początkowo tłumaczył, iż rekreacyjnie spacerował po lesie i właśnie wraca do domu. Policjanci nie dali wiary tym tłumaczeniom.

Po krótkiej rozmowie 45-latek przyznał, iż przed chwilą dokonał kradzieży paliwa ze zbiornika koparki, znajdującej się na terenie budowy i wskazał miejsce porzucenia napełnionych kanistrów. Policjanci zabezpieczyli pojemniki ze skradzionym paliwem, a mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja w Nowym Dworze Gdańskim

www.expresselblag.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jaras Łódź
Jaras Łódź 20.01.2021, 20:18
Wiesławowi pisuar wykradł resztki muzgu i nic
Hahahaha
Hahahaha 20.01.2021, 21:21
Jaras a kto tobie wykradł mózg? Czy zrobiony jesteś PO pijanemu😂😂😂
Wiesław
Wiesław 20.01.2021, 12:56
Tuska kameryja ukradła nam 250 miliardów i nic.Tego drobnego złodziejka od razu na karę śmierci.
werT
werT 20.01.2021, 13:17
I co Wiesiu ? Ten Ziobro nie może go zamknąć skoro ukradł ? Taki nieudolny ten rząd PiS że nikomu nic nie potrafi udowodnić ?
Operator
Operator 20.01.2021, 12:53
A może spacerował sobie jak ten co ostatnio policja na gorącym uczynku postrzeliła smiertelnie .
Yasiequs
Yasiequs 20.01.2021, 12:43
W Norwegii by go zabrali do psychiatry bo po co kraść paliwo i się jeszcze wysilać za kilkanaście euro No ale to jest Polska wiadomo
Taaaak
Taaaak 20.01.2021, 08:11
Już myślałem że złapali tego co im zajumał cały bursztyn
antyzielony
antyzielony 20.01.2021, 07:33
łapy takim odrąbywać! Sk....ny!
Yadek
Yadek 20.01.2021, 05:38
Złodziej to złodziej zepsuje wlew paliwa narobi strat mam sprzęt i nie nawidzę takich cwelów dowalić dziadowi niech się nauczy. Łachudra dworska
Jacek
Jacek 22.01.2021, 10:43
Ma 500+ to na grzyb mu ta ropa???
Adam
Adam 20.01.2021, 13:25
Nienawidzę piszemy razem ,buraku dworski 😂😝
Stary