Wkrótce otwarcie kolejnego Lidla w Elblągu!

  • 14.01.2021, 13:28 (aktualizacja 14.01.2021, 13:37)
  • www.expresselblag.pl
Wkrótce otwarcie kolejnego Lidla w Elblągu! fot. Łukasz Nosarzewski
Przy ulicy Kochanowskiego w Elblągu powstaje kolejny, już piąty w naszym mieście oddział sklepu Lidl, pozostałe znajdują się przy, ul. Dębowej ul. Browarnej i dwa przy ulicy Ogólnej.

 

O otwarcie sklepu zapytaliśmy biuro prasowe Lidla: 

-"Nowy sklep Lidl Polska w Elblągu zamierzamy otworzyć w marcu br. Bardziej szczegółowe informacje będziemy komunikować bliżej terminu otwarcia obiektu."

- informuje nas Aleksandra Robaszkiewicz z biura prasowego Lidla.

Sieć sprzedaży Lidl Polska liczy w tej chwili ponad 700 sklepów, ulokowanych na terenie całego kraju.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

janusz-ignacy
janusz-ignacy 19.01.2021, 12:57
Może sklepy PiS , zamiast LIDL ??
Ja tam nie kupuję.
Ja tam nie kupuję. 17.01.2021, 08:46
To jest tragedia gdy osiedlowym sklepem staje się lidl i inne korporacyjne badziewie, a reszta się cieszy, że pracuje u okupanta i żre glifosat. Wiem,wiem czego się zaraz spodziewać po komentarzach. No, ale cóż jak ......a zresztą. Tfffffuuuu ku.. mać. Nie przegadasz do rozumu.
janusz-ignacy
janusz-ignacy 19.01.2021, 12:54
Jesteś skażony nienawiścią i nieuctwem ...To genetyczne ?
podpis
podpis 16.01.2021, 12:30
Lidla i Aldi na Robotniczej.. Ekspansja Niemiec trwa...
auuu
auuu 15.01.2021, 10:16
super, huraaaaa, miasto lidli i biedronek auuuuuu auuuuuuu auuuuuuu. niech wywożą kapitał niech nie płacą podatków niech okupanci auuuuuuuuu auuuuuuu
jmaniek
jmaniek 15.01.2021, 15:50
Co ty gadasz za bzdury, śmietana i marchewka i reszta artykułów spozywczych tez z zachodu hahaha
Torbacz plamisty
Torbacz plamisty 14.01.2021, 22:56
I tego w Elblągu brakowało!
Pochwalę się znajomym w Japonii.
pyt1
pyt1 14.01.2021, 19:33
A co z miejscami pracy? Potrzebują pracowników? Gdzie można znaleźć jakieś informacje?
muzyk64
muzyk64 14.01.2021, 15:30
Ciekaw jestem ile mocherów sie zleci na niby promocje ? Pozabijają sie jak z tymi parasolkami ! Japiernicze . Przed otwarciem wystarczy zrobic zdjęcie jakie tłumy a gdzie przestrzeganie reżimu pisowskiego ? ! Proponuje za brak dystansu 30.000 tyś sanepid i mandacik który musisz odebrać ..a potem Sąd .
Elblag spada na psy
Elblag spada na psy 14.01.2021, 13:59
Kolejny market. Tragedia. Teraz markety to sklepy osiedlowe! Kto na to pozwala! Wspolczuje tym małym sklepikom
HWD