×

Pobił na śmierć swoją dziewczynę w Parku Kajki. Dziś usłyszał wyrok!

  • 23.01.2019, 10:30 (aktualizacja 25.01.2019, 18:10)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Pobił na śmierć swoją dziewczynę w Parku Kajki. Dziś usłyszał wyrok! fot. Truso.tv
Dziś, 23 stycznia Sąd Okręgowy w Elblągu skazał Michała G. na 4 lata pozbawienia wolności, zaliczając pobyt w areszcie na poczet kary. Wyrok nie jest prawomocny.

 

Około północy 16 września 2017 roku 33-letnia Monika wraz ze swoim partnerem Michałem G. opuścili imprezę domową. Gdy szli przez miasto, najprawdopodobniej doszło między nimi do kłótni.

Mężczyzna w Parku Kajki zadał swojej partnerce kilka silnych ciosów, czym spowodował u niej ciężkie obrażenia ciała. Nieprzytomna kobieta została przewieziona do szpitala.

Mężczyzna został zatrzymany, a gdy wytrzeźwiał został przesłuchany w prokuraturze. Podczas czynności śledczych rodzice Moniki postanowili odłączyć ją od aparatury ponieważ nastąpiła u niej śmierć mózgu.

Prokuratura Okręgowa w Elblągu skierowała do Sądu Rejonowego w Elblągu akt oskarżenia w sprawie PO I Ds. 24.2018 przeciwko 35 - letniemu mężczyźnie, którego oskarżono o popełnienie przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu.


"Sprawcy zarzucono określone w art. 155 kk nieumyślne spowodowanie śmierci kobiety, poprzez zadanie jej ciosów w głowę i inne okolice ciała. Zdarzenie miało miejsce we wrześniu 2017r. w elbląskim parku im. M.Kajki. Nadto sprawcy zarzucono czyn polegający na nieudzieleniu pomocy pokrzywdzonej znajdującej się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty jej życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, mimo iż udzielenie takiej pomocy nie wiązało się z narażeniem siebie lub innej osoby niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężki uszczerbek na zdrowiu to jest czyn z art. 162 § 1 kk.
Przesłuchany w toku śledztwa podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstw, nie wyjaśniał w sprawie"

- informowała w sierpniu ubiegłego roku elbląska prokuratura.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

beka
beka 27.01.2019, 01:14
Skoro atakowal to musial sie liczyc z tym ze moze zabic.
Ciekawy jestem jaki wyrok by zapadl gdyby na miejscu tej dziewczyny byla corka sedziego :)
Terenia
Terenia 26.01.2019, 13:14
Czy ci sędziowie to kupili sobie dyplomy czy są z łapanki ulicznej , Na dodatek ich motto ,to litość nad bandytami a kara dla ofiar". Jak można bandziora , który bije i zabija osądzić o nie umyślne spowodowanie śmierci I jeszcze dać tak śmieszny wyrok że człowiek zastanawia się czy to przypadkiem nie jest sen. . Przecież każda przemoc fizyczna wobec człowieka jest zamierzona i może ofara umrzeć. Nie umyślne to jest wtedy kiedy ktoś bezmyślnie rzuci skórkę od banana a ktoś się na niej poślizgnie .
Oburz
Oburz 25.01.2019, 15:31
Jestem bardzo ciekawy jak nazywa się ten chory człowiek, który wydał tak skandaliczny wyrok? To nie jest sędzia! To jest osoba, która ma poważne problemy ze zdrowiem!
Terenia
Terenia 26.01.2019, 13:16
Ta osoba nazywa się SĘDZIA NIESPRAWIEDLIWY
Kora
Kora 24.01.2019, 12:43
porażka !!!!!!!! 4 lata za znęcanie się, nieudzielenie pomocy,i do tego pobicie ze skutkiem śmiertelnym !!!!!!!!! 4 LATA TYLKO DLA BARANA JEB***GO !! JE**Ć SĄDY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . a Ty gościu mam nadzieję,że trafisz na taką cele ,ze Cie w d**e będą codziennie rozpruwać! sama bym Ci kare lepszą wymysliła.... jeny gdzie ta sprawiedliwość ja się pytam ?>! ;/;/;/
alek
alek 24.01.2019, 09:11
no szlag człowieka może trafić jak się słucha takiego wyroku, 4 lata.??? Skandal i parodia!!! W dodatku to ćpun cholerny
Ala
Ala 24.01.2019, 10:37
Dożywocie dla takiego. Dziewczyna mogła żyć i cieszyć się życiem😐😐
vasax
vasax 24.01.2019, 09:10
jeśli wydzwaniał z komórki w nocy do siostry i po taksówkę tzn. że wiedział co zrobił!!!!! dowód na tacy bilingi zła kwalifikacja czynu, organy ścigania jaja robią i myślą że lud głupi. .. .
Wojtek uk
Wojtek uk 24.01.2019, 01:50
Chyba ktos go zna? Michal G?Podajcie nazwisko zwyrodnialca
Obywatel RP
Obywatel RP 23.01.2019, 18:04
Smiech na sali . Co za sad . Sami swoimi wyrokami doprowadzaja do tego ze coraz wiecej niewypalow spolecznych bedzie robilo co chcialo . Gwalcilo i mordowalo . Cala Polska to jedno wielkie nie porozumienie wraz z polskim sondownictwem
Jaaaaaa
Jaaaaaa 23.01.2019, 17:02
Ale żenada za odebranie życia 4 a a za posiadanie kilka gram zioła 2.5 ale oni są chorzy w tych sądach chore mózgi ...
Obywatel
Obywatel 23.01.2019, 16:31
Chyba bogatych rodziców ma
Obywatel
Obywatel 23.01.2019, 16:30
Śmieszne,cw*l wyjdzie sobie za 2 lata na wyje*ce,jak gdyby nigdy nic.porażka z tymi sądami
Elblązanka
Elblązanka 23.01.2019, 16:19
Żenada za zabojstwo taki wyrok, to nasze prawo jest do ***, czy sędzia rozumie co przysądza śmiech na sali.
gina
gina 23.01.2019, 15:36
Absolutnie skandaliczny wyrok za ZABICIE CZŁOWIEKA.
Jakiś
Jakiś 23.01.2019, 15:26
Co za sąd to absurd to umyślne morderstwo 20 lat to powinien usłyszeć.
Daria
Daria 23.01.2019, 15:02
Jaka kpina jaka kpina!!!! Nieumyślne spowodowanie to chyba jest różnica!!!!
Real Madryt górą
Real Madryt górą 23.01.2019, 12:04
Widać, że jest fanem Barcelony xD
Żenada