Łukasz Gesek: "To jest dno i tragedia" [WIDEO]

  • 20.11.2020, 11:08 (aktualizacja 20.11.2020, 11:32)
  • www.expresselblag.pl
Łukasz Gesek: "To jest dno i tragedia" [WIDEO]
Lider zespołu Bayer Full, Sławomir Świerzyński, był gościem "Debaty Dnia" w Polsat News. Rozmowa dotyczyła rządowego wsparcia dla muzyków. Sławomir Świerzyński zaatakował Kazika Staszewskiego, który nie chce pieniędzy od rządu, bo jak stwierdził skoro rząd rozdaje jakieś pieniądze, to musiał je komuś zabrać", a jeśli ktoś chce pomóc muzykom, to kupi płytę.

 

A kto by chciał ich płytę kupić? Bayer Full sprzedał w Polsce 17 i pół miliona płyt, na fakturę, i od tego wszystkiego odprowadził podatki. My jako zespoły disco polo płacimy potężne podatki i opowiadanie takich bzdur, że "nie chcemy waszych pieniędzy", to... Kto pamięta taki zespół jak Kult, na litość boską?

- powiedział na antenie Polsat News Sławomir Świerzyński, lider zespołu Bayer Full.

Lider zespołu Bayer Full mówił również, że muzyka pomaga chorym.

-"Chory w szpitalu też potrzebuje muzyki. My ten klimat muzyczny i artystyczny zapewniamy tym ludziom. To, że ktoś dostał 500 tys., 700 tys., 2 miliony – jak chłopacy, Golce, to nie ma nic wspólnego. No po prostu takie są realia

– twierdził Sławomir Świerzyński.

Po ataku na zespół Kult internauci nie zostawili na liderze zespołu Bayer Full suchej nitki, za Kazikiem wstawili się również muzycy disco-polo, w tym Łukasz Gesek z Elbląga:

-"Wystarczy sprawdzić fanpage zespołu Kult, który ma ponad 300 tysięcy, a Bayer Full około 15 tysięcy, te liczby mówią za siebie. Płyt zespołu KULT słuchaliśmy kiedyś w młodości i słuchamy nadal, a ten wokalista, ten specjalista nie powinien wypowiadać się w ogóle w ich temacie, nie powinien wypowiadać się w imieniu naszej branży i myślę, że trzeba by było przeprosić zespół KULT oraz inne zespoły za taką wypowiedź."

- mówi Łukasz Gesek

-"To jest chamstwo, to nie jest kultura, to jest dno i tragedia. Ten człowiek, myślę, że nie sprzedał w czasie pandemii żadnej płyty, zapytajcie go ile sprzedał płyt w tym momencie"

- dodał Łukasz Gesek

Łukasz Nosarzewski

 

www.expresselblag.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Stefan
Stefan 21.11.2020, 14:36
Skrzyperasz, gówniarzu, czemu łączysz 500+ z tym, jakiej kto muzyki słucha? Odpowiedz merytorycznie albo idź se kup oleju i nalej do łba!
skrzyperas
skrzyperas 20.11.2020, 18:14
Kult to jest zespół kultowy w naszych sercach, szacunek dla Kazika za prawdziwe słowa. A reszta zjebów 500+,niecz dalej sobie słucha "majteczki w kropeczki". A Ja pierd..., co za ludzie

Pozostałe