Czołówka w Gronowie Górnym

  • 31.10.2020, 01:18
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Czołówka w Gronowie Górnym fot. Łukasz Nosarzewski
W piątek, 30 października około godziny 23.50 na ulicy Szafirowej w Gronowie Górnym doszło do wypadku dwóch pojazdów osobowych, w wyniku którego dwie osoby zostały ranne.

 

Na miejsce wypadku przyjechała policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 20-letni kierujący passatem jadąc z Komorowa w kierunku Elbląga zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z pojazdem marki kia, który prowadził 23-latek.

Kierowcy byli trzeźwi, zostali przetransportowani do szpitala.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego KMP w Elblągu zatrzymają 20-letniemu sprawcy wypadku prawo jazdy, na miejscu występują poważne utrudnienia w ruchu, które mogą potrwać do godziny 2.00.

Policja ostrzega kierowców przed gęstą mgłą.

Łukasz Nosarzewski

 

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

IW
IW 01.11.2020, 20:56
Oby każdy,wylewający tu jad ,w swoich komentarzach ,nie musiał przeżywać takich dramatów.Dopiero jak doznacie tego na wlasnej skórze, zrozumiecie jak to jest.Cwaniacy za pseudonimami,każdemu może sie to przytrafić, co wtedy???
Petrus
Petrus 31.10.2020, 16:30
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890
Mieszkaniec
Mieszkaniec 31.10.2020, 10:15
Na pewno bylo przepisowo 40 i 30 km/h.Szafirowa jest bardzo niebezpieczna ulica .Jedza jak szaleni za nic ograniczenia.Mase tirow pedzacych po ulicy .Strach przechodzic ptzez jezdnie.
Elb.
Elb. 31.10.2020, 10:05
Baran i tyle.Prawo jazdy dożywianie zabrać .
Kasia
Kasia 05.11.2020, 19:02
Tobie baranie rozumu wlać w ten barani łeb , nie wiesz co się stało to nie pisz głupot . Módl się żeby tobie nic takiego się nigdy nie przytrafiło . Osądzać łatwo prawda ?
Kkkk
Kkkk 31.10.2020, 14:08
Ty jesteś baran , nie masz pojęcia co się stało to lepiej nic nie pisz !!!
Marta
Marta 31.10.2020, 13:06
Kierowca zasłabł za kierownica . Mam nadzieje , ze nie będę miała przyjemności pisać takiego komentarza o Panu/Pani .
lsb
lsb 31.10.2020, 08:28
Bardzo podobny passat wielokrotnie "ścinał" wjazd na ulicę opalową. Mam nadzieję, że mam jeszcze nagranie z kamery. W końcu się doigrał. Swoją drogą jakim trzeba być mózgiem, żeby widząc światła z przeciwka, na drodze, robić takie rzeczy? Była prawie północ, więc światła samochodu na bank było widać.
Kas
Kas 05.11.2020, 19:07
Passatów takich są setki w naszym mieście ale oczywiście to napewno ten bo spowodował wypadek . Wiem ze chłopak zasłabł za kierownicą , nie był pijany ani nic z tych rzeczy . Więc wyhamujcie z głupimi i nie na miejscu komentarzami . Każdemu może się przytrafić nieszczęśliwy wypadek . Życzę obydwum aby szybko wrócili do zdrowia , psychicznego i fizycznego .
Ewa
Ewa 01.11.2020, 20:49
Isb ,bardzo podobny,to nie znaczy ten sam,ogarnij się zanim coś nabazgrzesz.Nie feruj wyroków,jak nie znasz fsktów.Oby nigdy ci sie to nie przydarzyło,kierowco na 6+.
Żenada ten twój kpment!
lsb
lsb 02.11.2020, 08:52
Dlatego napisałem "podobny", bo nie jestem pewien, czy to ten sam. Dopisałem, że jakbym znalazł nagranie z kamery, to mógłbym częściowo porównać.....porażka, że takie rzeczy muszę tłumaczyć. Dziękuję za wysoką ocenę 6+ ale miałem kilka zdarzeń na drodze z których nie jestem dumny, więc za wysoka ta ocena.
Kkk
Kkk 05.11.2020, 19:14
A co by to zmieniło gdybys znalazł ? Śmieszne
Ewa
Ewa 02.11.2020, 13:45
Isb,no to tłumacz to swoje zdanie,cyt:,,W końcu się doigrał"
Sam sobie zaprzeczasz.
To ,że sam miałes kilka zdarzeń ,z których nie jestes dumny,powinno Cię powstrzymać od wydawania opinii w takich sytuacjach.
Marta
Marta 31.10.2020, 13:05
Kierowca Passata zasłabł za kierownica . Życzę panu wielu lat bezkolizyjnej jazdy . Oby Pana nic takiego nie spotkało .
NN
NN 01.11.2020, 19:59
Skąd takie informacje? Z tego co mi wiadomo to kierowca zasnął, a nie zasłabł
Kkk
Kkk 05.11.2020, 19:16
To masz złe informacje nie zasną , zasłabł !
Tt
Tt 05.11.2020, 20:33
Dobra wymowka

Pozostałe