Kibice Olimpii Elbląg odnieśli się do protestów

  • 30.10.2020, 13:05 (aktualizacja 30.10.2020, 13:12)
  • www.expresselblag.pl
Kibice Olimpii Elbląg odnieśli się do protestów fot. e-Olimpia.com/Facebook
Na facebookowej stronie e-olimpia.com znaleźliśmy oświadczenie kibiców, którzy odnieśli się do protestów.

 

-"Odnosząc się do bieżących protestów  związanych z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji nie ingerujemy w postawę oburzonych kobiet, bo to kwestia ich sumień i przekonań, jak również ich życiowych partnerów, gdyż odpowiedzialność i decyzja leży po obu stronach.  

Wyrażamy jednakże swój stanowczy  sprzeciw wobec wszelkich przejawów lewackich prowokacji, które mają miejsce w różnych częściach Polski!!!  
Jako kibice Olimpii Elbląg  zawsze byliśmy, jesteśmy i będziemy bronić naszych prawicowych przekonań,  dbać o prawdę historyczną naszych przodków przelewających krew za naszą Ojczyznę!"

- czytamy w oświadczeniu.

Nie ma naszej zgody na bezczeszczenie pomników dziedzictwa narodowego, kościołów czy przerywanie obrządków religijnych!!!  Stąd też nasze zaangażowanie w chronienie  tych miejsc już od zeszłej niedzieli. Tu chodzi o obronę naszej tradycji i kultury przed środowiskami skrajnej lewicy, w tym aktywistów LGBT,  którzy wykorzystują obecne protesty by propagować swoje chore ideologie!

- dodają kibice.

Warto zaznaczyć, że w Elblągu do tej pory nie odnotowano niszczenia pomników dziedzictwa narodowego, kościołów, czy przerywania obrządków religijnych.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (82)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wertex
Wertex 22.12.2020, 23:29
Wpadłem tu przypadkiem i widzę, że niezły tu wysyp lewactwa - FUJ aż na wymioty bierze. BRAWO OLIMPIA
rrr
rrr 13.12.2020, 21:43
pedzie z olimpi, pokażcie facjaty
Monika
Monika 08.12.2020, 00:10
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://panieonline.pl/monia89
Ela
Ela 03.11.2020, 06:04
O, Kim Dzong Un nawet przyjechał obalać rząd :)
MP
MP 03.11.2020, 03:52
Do organizatorów SK - Obalajcie sobie rząd w wyborach , a nie na ulicach , trzymając w tłustych łapkach wystawianymi z samochodów kartony z wulgarnymi napisami , czy zakłócając hałaśliwymi (prze)marszami spokój innym elblążanom .
Pamel
Pamel 02.11.2020, 21:38
Super że można na nich liczyć
Bóg,Honor,Ojczyzna
Pozdro dla wszystkich kibiców
świdek
świdek 02.11.2020, 13:13
Po pierwszym przemarszu w Elblągu został pomazany mur katedry; wulgarne napisy usunęli księża i kościelny.
Prawa strona
Prawa strona 02.11.2020, 12:54
Najlepsze jak dotychczas oświadczenie kibiców. Nic dodać, nic ująć. Pozdro z Wielkopolski.
jejejeje
jejejeje 02.11.2020, 11:09
https://www.youtube.com/watch?…
GlebaJARECZKU
GlebaJARECZKU 01.11.2020, 18:49
sie określili nie wierze jak wam nie wstyd ku.wy ja wam pokaze , wy kur.a kosciol bronicie jak on trzyma za ryj polske i caly swiat tylko ze wy jestescie ułomni nawet nie myslicie ktoś wyzej w hierarchii rzuca haslo a lescze biegną nawet nie przemyślą , co ty jeden z drugim polakow rozpedzacie razem z policja ? co wy o .h .U jelijeście ? jezeli wy macie stawac po tamtej stronie barykady to do wora tez razem z nimi
****ć ***
****ć *** 01.11.2020, 13:00
Banda chłystków. Klub DNO i tak samo ci frajerzy co im kibicują . Jedyne dobre w tej pandemii że nie wpyszczają tego bydła na stadiony
Żegnaj olimpio
Żegnaj olimpio 01.11.2020, 10:44
Śmiecie. Jacy kibice taki klub. Jaki przywódca taki kraj. Tylko narzekać potraficie, prezes wam nie pasuje !!! To choć bohaterze i zrób coś, a nie z kobietami walczysz
Elblazanin
Elblazanin 01.11.2020, 01:41
Banda patologicznych frajerów, którzy nic w życiu nie osiągnęli. Banda ***a
bolek
bolek 31.10.2020, 21:44
cpuny i pijaki
Sponsor
Sponsor 31.10.2020, 21:43
Już zlamanego grosza na olimpie niedam..... Koniec won..... Zabierać piłki do domu..... Za takich kibiców dziękuję.
MP
MP 03.11.2020, 03:55
Sponsor..... a za ten nie dany złamany grosz , kup sobie słownik ortograficzny . Jaki sponsor , taki język .
nares
nares 31.10.2020, 16:54
twardo ziomki
Pani
Pani 31.10.2020, 15:52
Tępe ***e lewackie dzwonić po antife niemiecką natychmist brawo OE
Jar....ek
Jar....ek 31.10.2020, 15:51
Tacy bohaterowie , a twarzy nie chcca pokazać . Pewnie nigdy nie byli w kosciele ......... :-D
Pseudokibicommowiestanowczenie
Pseudokibicommowiestanowczenie 31.10.2020, 15:06
Kim oni są że publikujcie ich oświadczenie. Posiadają jakiś status prawny , mają nadany NIP wątpię. To jest garstka pseudokibiców którzy pewnie dobrze nie potrafią się przeżegnać. To zwykli chuligani boiskowi i poza boiskowi szukają tylko pretekstu żeby komuś przyłożyć. Banda nieudaczników bez wykształcenia. Ośmieszacie się tylko publikując takie coś.
Marlon palto
Marlon palto 31.10.2020, 14:30
Ewidenty sukces wyprania mozgow lewaczki sie pruja strasza ze nozami ze ludzi w domach beda najezdzac ale to kibole sa zli niech ten meteor juz ***nie w tą planete albo vladziu niech zrobi push the button spokoj chociaz by byl
ale, że co?
ale, że co? 31.10.2020, 17:39
Możesz to napisać po polsku?

Pozostałe