Kibice Olimpii Elbląg odnieśli się do protestów

  • 30.10.2020, 13:05 (aktualizacja 30.10.2020, 13:12)
  • www.expresselblag.pl
Kibice Olimpii Elbląg odnieśli się do protestów fot. e-Olimpia.com/Facebook
Na facebookowej stronie e-olimpia.com znaleźliśmy oświadczenie kibiców, którzy odnieśli się do protestów.

 

-"Odnosząc się do bieżących protestów  związanych z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji nie ingerujemy w postawę oburzonych kobiet, bo to kwestia ich sumień i przekonań, jak również ich życiowych partnerów, gdyż odpowiedzialność i decyzja leży po obu stronach.  

Wyrażamy jednakże swój stanowczy  sprzeciw wobec wszelkich przejawów lewackich prowokacji, które mają miejsce w różnych częściach Polski!!!  
Jako kibice Olimpii Elbląg  zawsze byliśmy, jesteśmy i będziemy bronić naszych prawicowych przekonań,  dbać o prawdę historyczną naszych przodków przelewających krew za naszą Ojczyznę!"

- czytamy w oświadczeniu.

Nie ma naszej zgody na bezczeszczenie pomników dziedzictwa narodowego, kościołów czy przerywanie obrządków religijnych!!!  Stąd też nasze zaangażowanie w chronienie  tych miejsc już od zeszłej niedzieli. Tu chodzi o obronę naszej tradycji i kultury przed środowiskami skrajnej lewicy, w tym aktywistów LGBT,  którzy wykorzystują obecne protesty by propagować swoje chore ideologie!

- dodają kibice.

Warto zaznaczyć, że w Elblągu do tej pory nie odnotowano niszczenia pomników dziedzictwa narodowego, kościołów, czy przerywania obrządków religijnych.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (77)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ela
Ela 03.11.2020, 06:04
O, Kim Dzong Un nawet przyjechał obalać rząd :)
MP
MP 03.11.2020, 03:52
Do organizatorów SK - Obalajcie sobie rząd w wyborach , a nie na ulicach , trzymając w tłustych łapkach wystawianymi z samochodów kartony z wulgarnymi napisami , czy zakłócając hałaśliwymi (prze)marszami spokój innym elblążanom .
Pamel
Pamel 02.11.2020, 21:38
Super że można na nich liczyć
Bóg,Honor,Ojczyzna
Pozdro dla wszystkich kibiców
świdek
świdek 02.11.2020, 13:13
Po pierwszym przemarszu w Elblągu został pomazany mur katedry; wulgarne napisy usunęli księża i kościelny.
Prawa strona
Prawa strona 02.11.2020, 12:54
Najlepsze jak dotychczas oświadczenie kibiców. Nic dodać, nic ująć. Pozdro z Wielkopolski.
jejejeje
jejejeje 02.11.2020, 11:09
https://www.youtube.com/watch?…
GlebaJARECZKU
GlebaJARECZKU 01.11.2020, 18:49
sie określili nie wierze jak wam nie wstyd ku.wy ja wam pokaze , wy kur.a kosciol bronicie jak on trzyma za ryj polske i caly swiat tylko ze wy jestescie ułomni nawet nie myslicie ktoś wyzej w hierarchii rzuca haslo a lescze biegną nawet nie przemyślą , co ty jeden z drugim polakow rozpedzacie razem z policja ? co wy o .h .U jelijeście ? jezeli wy macie stawac po tamtej stronie barykady to do wora tez razem z nimi
****ć ***
****ć *** 01.11.2020, 13:00
Banda chłystków. Klub DNO i tak samo ci frajerzy co im kibicują . Jedyne dobre w tej pandemii że nie wpyszczają tego bydła na stadiony
Żegnaj olimpio
Żegnaj olimpio 01.11.2020, 10:44
Śmiecie. Jacy kibice taki klub. Jaki przywódca taki kraj. Tylko narzekać potraficie, prezes wam nie pasuje !!! To choć bohaterze i zrób coś, a nie z kobietami walczysz
Elblazanin
Elblazanin 01.11.2020, 01:41
Banda patologicznych frajerów, którzy nic w życiu nie osiągnęli. Banda ***a
bolek
bolek 31.10.2020, 21:44
cpuny i pijaki
Sponsor
Sponsor 31.10.2020, 21:43
Już zlamanego grosza na olimpie niedam..... Koniec won..... Zabierać piłki do domu..... Za takich kibiców dziękuję.
MP
MP 03.11.2020, 03:55
Sponsor..... a za ten nie dany złamany grosz , kup sobie słownik ortograficzny . Jaki sponsor , taki język .
nares
nares 31.10.2020, 16:54
twardo ziomki
Pani
Pani 31.10.2020, 15:52
Tępe ***e lewackie dzwonić po antife niemiecką natychmist brawo OE
Jar....ek
Jar....ek 31.10.2020, 15:51
Tacy bohaterowie , a twarzy nie chcca pokazać . Pewnie nigdy nie byli w kosciele ......... :-D
Pseudokibicommowiestanowczenie
Pseudokibicommowiestanowczenie 31.10.2020, 15:06
Kim oni są że publikujcie ich oświadczenie. Posiadają jakiś status prawny , mają nadany NIP wątpię. To jest garstka pseudokibiców którzy pewnie dobrze nie potrafią się przeżegnać. To zwykli chuligani boiskowi i poza boiskowi szukają tylko pretekstu żeby komuś przyłożyć. Banda nieudaczników bez wykształcenia. Ośmieszacie się tylko publikując takie coś.
Marlon palto
Marlon palto 31.10.2020, 14:30
Ewidenty sukces wyprania mozgow lewaczki sie pruja strasza ze nozami ze ludzi w domach beda najezdzac ale to kibole sa zli niech ten meteor juz ***nie w tą planete albo vladziu niech zrobi push the button spokoj chociaz by byl
ale, że co?
ale, że co? 31.10.2020, 17:39
Możesz to napisać po polsku?
Kibic olimpijskich wydarzeń
Kibic olimpijskich wydarzeń 31.10.2020, 12:51
Kibice -ze zdjęcia- to niestety zbieranina nie zbyt rozgarniętych osobników, którzy jak widać, cały czas nie doczekali się prawdziwego lidera który by się nie krył i miał naprawdę poukładane w głowie. Tymczasem mamy zbieraninę, która słabo analizuje i interpretuje wydarzenia na swój prymitywny sposób. Nie są niczemu winni, tacy po prostu są. Mogą być i decydować za siebie bo mamy (jeszcze) wolny kraj. Ale oczywiście wszyscy nie mogą, bo władza, jak za komuny wie lepiej i zdecyduje za niektórych - za kobiety.
realista
realista 31.10.2020, 12:13
Gdzie byliście jak ksiądz gwałcił wasze dzieci, gdzie wasz sprzeciw w tej sprawie,chcecie bronić wartości, które w naszym kraju nawet kler ma gdzieś?
Żenada i pięć metrów mułu!
Jarcyk
Jarcyk 01.11.2020, 10:38
To ich dymali, bo to zasrane gnoje.
Jan
Jan 31.10.2020, 11:56
Dlaczego są zamaskowani, skoro są tacy OK??
kolega
kolega 10.11.2020, 08:40
Nie chcą się zarazić.

Pozostałe