×

Znamy ceny biletów na mecz Polaków z Austrią. Wkrótce ruszy sprzedaż

  • 20.01.2019, 17:42
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Znamy ceny biletów na mecz Polaków z Austrią. Wkrótce ruszy sprzedaż fot. Łączy nas piłka/Facebook
Piłkarska reprezentacja Polski w drugiej połowie marca rozpocznie eliminacje do mistrzostw Europy 2020. Na początek drużyna Jerzego Brzęczka zagra z Austrią w Wiedniu. Sprzedaż biletów na ten mecz rozpocznie się w najbliższy wtorek (22.01).

 

145 złotych to cena biletu na pierwszy mecz reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw Europy w 2020 roku. Drużyna Jerzego Brzęczka na początek zagra z Austrią w Wiedniu. Mecz został zaplanowany na 21 marca (godz. 20.45).


Sprzedaż biletów rozpocznie się w najbliższy wtorek (22.01) i potrwa do 8 lutego. Zakup będzie możliwy jedynie za pośrednictwem strony www.bilety.laczynaspilka.pl. Podczas zakupu wejściówek wymagane będzie podanie danych każdego uczestnika: imienia, nazwiska oraz numeru PESEL.


Polscy piłkarzy w eliminacjach do ME 202 trafili do grupy G, w której jest sześć drużyn. Naszymi rywalami, oprócz Austrii, będą jeszcze: Łotwa, Macedonia, Izrael, Słowenia. Awans wywalczą najlepsze dwa zespoły każdej z dziesięciu grup. Pozostałych czterech uczestników wyłonią baraże, zaplanowane na marzec 2020 roku.

Redakcja

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe