Raczki Elbląskie i Żurawiec - nie ma tygodnia bez zatrzymania prawa jazdy

  • 26.10.2020, 13:33
  • www.expresselblag.pl
Raczki Elbląskie i Żurawiec - nie ma tygodnia bez zatrzymania prawa jazdy
Zbyt szybka jazda samochodem w terenie zabudowanym spowodowała konsekwencje jakim jest utrata prawa jazdy na 3 miesiące oraz mandat.

 

Sytuacja ta spotkała w miniony weekend aż 8 kierujących. Rekordzista jechał z prędkością 110 km/h w miejscowości Żurawiec w miejscu, gdzie jest ograniczenie do 50 km/h. 32-latkowi kierującemu bmw policjanci zatrzymali na 3 miesiące prawo jazdy oraz ukarali mandatem w wysokości 500 złotych oraz 10 punktami karnymi.

W podobnej sytuacji znalazła się 36-latka, która rozpędziła swojego mercedesa do 109 km/h było to w miejscowości Raczki Elbląskie. Również w Raczkach zatrzymano do kontroli 54-latka, który rozpędził swoje auto do 106 km/h.

W przypadku takiego wykroczenia policjanci zatrzymują prawo jazdy na 3 miesiące. Mogą również skierować wniosek o ukaranie do sądu.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

www.expresselblag.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kierowca
Kierowca 03.11.2020, 23:34
Na tej trasie sama Policja łamie przepisy jadac nie oznakowanym Bmw Srebrnym.
podpis
podpis 28.10.2020, 19:24
Tam wszyscy bez wyjątku maja depresję...
Hahaha
Hahaha 28.10.2020, 08:48
Wiadomo przecież że tam piekło jest i Boruta tam mieszka. Ciekawe co Lucynka porabia ...
Kierowca
Kierowca 27.10.2020, 23:08
Fajnie jakby policja oprócz łapanki zainteresowała się także pieszymi i rowerzystami bez kamizelek. Nawet jadać 50 km/h można takich ludzi bezmyślnych zabić albo dostać zawał w ostatnim momencie gdy z nad przeciwka przestanie oślepiać Cię auto. A naprawdę mija się ich po zmroku bardzo często i dużo. A potem będzie tylko płacz i lament.
Zg
Zg 27.10.2020, 18:00
Auto zarekwirować na czas zabrania prawa jazdy.,bo zabija pieszego lub rowerzystę.
Monika
Monika 27.10.2020, 16:16
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://milepanie.pl/monika
Kierowca
Kierowca 27.10.2020, 08:04
Zacznijmy od tego dlaczego tam przez takie odcinki jest zabudowany? Kto stawia znaki? Zarządca. A Kto opiniuje? Policja. Zrobili tam sobie miejsce do łapanek i tyle.
Zainteresowany
Zainteresowany 28.10.2020, 10:42
Dokładnie tam obszar zabudowany powinien być zrewidowany.
jack
jack 26.10.2020, 15:53
RACZKI + ŻURAWIEC tam dopiero służby dbają o bezpieczeństwo . BRAWO !!!!!

Pozostałe