Zatrzymany podczas wizyty w sklepie

  • 20.10.2020, 15:04 (aktualizacja 20.10.2020, 15:07)
  • www.expresselblag.pl
Zatrzymany podczas wizyty w sklepie
34-letni mężczyzna, który odwiedził sklep samoobsługowy z materiałami budowlanymi został zatrzymany przez wezwanych na miejsce policjantów. 34-latek tydzień wcześniej został nagrany przez kamery sklepowego monitoringu w momencie jak wynosił pilarkę o wartości ponad 500 złotych. Obsługa rozpoznała go, gdy do sklepu wrócił w tym samym ubraniu.

 

Sytuacja miała miejsce w jednym ze sklepów z materiałami budowlanymi na terenie Elbląga. Pewien 34-latek został rozpoznany przez obsługę sklepu. Tydzień wcześniej miał on wynieść z obiektu pilarkę o wartości ponad 500 złotych nie płacąc za nią.

W sobotę pojawił się ponownie na „zakupach”. Na miejsce wezwano policyjny patrol, który zatrzymał 34-latka. Był on w tym samym ubraniu co podczas swojej pierwszej sklepowej wizyty. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży, ale to nie jedyne przestępstwo, które jest mu przypisywane.

Policjanci odzyskali również dwa z 4 rowerów, które mężczyzna miał ukraść. Zabezpieczono też inne elektronarzędzia oraz wędki. Teraz 34-latek odpowie za wszystkie swoje czyny. Za kradzież Kodeks Karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

www.expresselblag.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe