Młodzież z Pasłęka w muzycznym show TVP1

  • 19.01.2019, 18:05
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Młodzież z Pasłęka w muzycznym show TVP1 fot.Zespół Szkół w Pasłęku/Facebook
Dzięki tej wycieczce mogli „od kuchni” zobaczyć, jak tworzony jest rozrywkowy program telewizyjny. Uczniowie z Pasłęka uczestniczyli, jako publiczność, w nagrywaniu kolejnych odcinków popularnego programu muzycznego pod tytułem „Jaka to melodia?”.

 

Do Warszawy, do studia Telewizji Polskiej, w którym nagrywany jest program „Jaka to melodia?”, w miniony wtorek wybrała się grupa uczniów Zespołu Szkół w Pasłęku, w większości z klasy lingwistyczno-dziennikarskiej. Tam uczniowie uczestniczyli, jako publiczność, w nagraniu sześciu odcinków tego popularnego programu emitowanego na antenie TVP1. Mają zostać wyemitowane pod koniec stycznia lub na początku lutego.

Wrażenia z trwającej 10 godzin wycieczki na długo zapadną w pamięci uczniów.

- Norbi, prowadzący program, bardzo serdecznie przywitał młodzież. Ponieważ sam pochodzi z Olsztyna, z sentymentem wspominał swoje rodzinne strony i występy w Pasłęku. Z chęcią pozował do zdjęć i rozmawiał z uczestnikami wycieczki

– czytamy w relacji z wycieczki do TVP, jaka ukazała się na stronie Zespołu Szkół w Pasłęku na Facebooku.

- Dzięki wyjazdowi uczniowie mogli zobaczyć, jak „od kuchni” tworzone są programy telewizyjne i jak wygląda budynek Telewizji Polskiej. Po dziesięciogodzinnych nagraniach, pomimo zmęczenia, nikt nie żałował decyzji o wyjeździe do Warszawy, która rozpoczęła się o 4.15, a zakończyła o północy.

„Jaka to melodia?” to teleturniej o tematyce muzycznej emitowany przez TVP1 od 4 września 1997 r. Zadaniem zawodników jest odgadnięcie jak największej liczby piosenek. Od września 2018 r. prowadzącym program jest Norbi. W latach 1997–2018 gospodarzem był Robert Janowski.

Redakcja

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

cvvvvv
cvvvvv 19.01.2019, 23:38
prowadzący Norbi to jakaś poaranoja i pomyłka

Pozostałe