Rafał Biernacki z Bielicy w show Polsatu „Ninja Warrior Polska”

  • 18.09.2020, 18:39
  • www.ExpressElblag.pl
Rafał Biernacki z Bielicy w show Polsatu „Ninja Warrior Polska” fot. „Ninja Warrior Polska”
Uczestnicy programu „Ninja Warrior Polska" są niebywale silni i odważni, a adrenalina i rywalizacja to dla nich chleb powszedni. Zgłosili się do programu, aby sprawdzić swoje umiejętności i przeżyć przygodę życia pokonując najsłynniejszy tor przeszkód na świecie. Wśród najodważniejszych Polaków znalazł się także mieszkaniec powiatu elbląskiego.

 

„Ninja Warrior Polska" to program, który gwarantuje emocje i adrenalinę na najwyższym poziomie. Na zwycięzcę emitowanego w telewizji Polsat show czeka tytuł Prawdziwego Wojownika Ninja i 150 tysięcy złotych. Aby znaleźć się w wielkim finale, zawodnicy muszą przejść tor eliminacyjny i półfinałowy w jak najlepszym czasie. Chętnych do nagrody głównej nie brakuje. Jednym z nich jest Rafał Biernacki, mieszkaniec Bielicy nieopodal Pasłęka.

Rafał Biernacki jest inżynierem budownictwa, prowadzi małą firmę budowlaną o nazwie „Majstersztyk". Nazwa nie jest przypadkowa, bo taki właśnie jest, zarówno pracy jak i w życiu codziennym. To szczęśliwy tata czterech wspaniałych córek w tym niespełna trzyletnich trojaczek. Przy takiej wesołej gromadce nie ma czasu na odpoczynek – każda wolna chwila poświęcona jest rodzinie, a gdy ta zasypia Rafał poświęca się swoim pasjom i trenuje bieganie. Poprzez udział w programie chciałby pokazać swoim córkom tatę w wersji sportowej i być może w przyszłości zainspirować je do aktywnego trybu życia i treningów.

O tym jak Rafał poradził sobie z torem eliminacyjnym przekonamy się już w 4. odcinku programu, który zostanie wyemitowany 22 września o godz. 20:05 w telewizji Polsat.

Red.

www.ExpressElblag.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe