Współpraca EUHE z ZUS o/Elbląg

  • 18.09.2020, 15:23 (aktualizacja 18.09.2020, 15:38)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Współpraca EUHE z ZUS o/Elbląg Fot. nadesłane
W dniu 17 września 2020 roku podczas spotkania Pana dr Zdzisława Dubielli - Rektora Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu z Panią Kariną Podlaszewską - Dyrektor Oddziału ZUS w Elblągu doszło do bardzo ważnego dla obu stron podpisania umowy, w sprawie wspólnej realizacji projektu "Akademia Ubezpieczeń Społecznych".

- Podpisanie Umowy o współpracy z Elbląską Uczelnią Humanistyczno-Ekonomiczną to kolejny krok Oddziału ZUS w Elblągu do upowszechniania wiedzy o ubezpieczeniach społecznych. Nasze dotychczasowe doświadczenia w realizacji projektów edukacyjnych pokazały, że warto podejmować przedsięwzięcia w tym zakresie i dzisiejsze podpisanie umowy jest jednym z nich. Współpraca pozwoli na realizację inicjatyw i projektów dotyczących tematyki ubezpieczeń społecznych oraz szerzenia wiedzy wśród studentów. Otwiera również możliwość zdobywania wiedzy teoretycznej jak i praktycznej m.in. poprzez odbywanie praktyk studenckich w Oddziale ZUS, organizowanie wykładów i konferencji. Działania na styku nauki i praktyki są bardzo dobrym rozwiązaniem. Tymi słowami Pani Dyrektor Oddziału ZUS podsumowała dzisiejsze spotkanie.

Również Pan rektor nie krył swojego zadowolenia z owocnego spotkania

- Cieszy nas bardzo pozyskanie kolejnego atrakcyjnego partnera do współpracy przy realizacji procesu kształcenia. Takim partnerem z pewnością jest Oddział ZUS w Elblągu 

- mówi rektor EUH-E dr Zdzisław Dubiella, prof. EUH-E dodając 

"Jako uczelnia realizująca programy praktyczne jesteśmy bardzo zainteresowani współpracą z instytucjami zlokalizowanymi w otoczeniu społeczno-gospodarczym. Spotkania z praktykami są zawsze cennym i atrakcyjnym źródłem wiedzy dla naszych studentów. Na kierunku administracja realizujemy moduł tematyczny z zakresu ubezpieczeń społecznych, więc nasz nowy partner będzie w tym wypadku bardzo pomocny. Także możliwość odbywania wizyt studyjnych w siedzibie elbląskiego ZUS, jak i odbywania praktyk jest dla nas ważna. Dzisiaj omawialiśmy także możliwości współpracy online, gdyby sytuacja epidemiczna utrudniała nam kontakt bezpośredni".

 

- Magdalena Stępnicka, Elbląska Uczelnia Humanistyczno - Ekonomiczna w Elblągu 

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe