×

Śmiertelny wypadek z udziałem karetki w Elblągu. Kierowca Hondy również skazany!

  • 16.01.2019, 12:54
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Śmiertelny wypadek z udziałem karetki w Elblągu. Kierowca Hondy również skazany! fot. Truso.tv
Sad utrzymał wyrok w sprawie Marcina H. Oskarżonego o nieumyślne spowodowanie wypadku.

 

Kierowca Hondy został skazany dziś, 16 stycznia na 6 miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem wykonania kary na okres 2 lat.

Przypomnijmy wcześniej sąd uznał Pawła G,kierowcę karetki winnym spowodowania wypadku,do którego doszło  w centrum Elbląga i skazał go na rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata.

Do tego tragicznego wypadku doszło 29 lipca 2015 roku na skrzyżowaniu ulic: 12 Lutego i Generała Grota Roweckiego. Karetka pogotowia z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu jechała na sygnale świetlnym i dźwiękowym z wezwaniem do chorego, w nią uderzyła honda.

 W hondzie jechały cztery osoby. Trzy z nich trafiły do szpitala, już na miejscu były reanimowane. Niestety jednej osoby, mimo wysiłków ratowników medycznych nie udało się uratować. Zmarła na miejscu wypadku.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ernest
Ernest 16.01.2019, 23:47
Ale kłamstwa piszecie ta osoba co zmarła to pasażer hondy co siedzieł obok kierowcy byłem tam na miejscu i wszystko widziałem ten człowiek na moich oczach umierał siedzac w hondzie zalany krwią , reanimowali go kiedy jak już nie żył ,starania ratowników śmiechu warte dzrzwi i kolega wyrywalismy i osobiscie akumulator odłaczałem ,nie piszcie choć głupot
Strażak OSP
Strażak OSP 17.01.2019, 11:29
Które drzwi wyrywałeś z kolegą i jakim kolegą? Drzwi udało się wyrwać dopiero po użyciu hydrauliki, do czasu przybycia straży wszystkie działania prowadzone były przez rozbite okna.
Świadek
Świadek 17.01.2019, 09:38
Ale głupoty piszesz, próba reanimacji po wypadku zawsze jest wskazana!

Pozostałe