×

Nie ma przeciwwskazań do organizowania studniówek w Elblągu

  • 16.01.2019, 12:00
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Nie ma przeciwwskazań do organizowania studniówek w Elblągu fot. Łukasz Nosarzewski
W najbliższy piątek i sobotę w Elblągu zaplanowane są kolejne studniówki. Czy dojdą do skutku po tym, jak ogłoszono żałobę po śmierci Pawła Adamowicza? Niektóre z nich zostały już odwołane, niektóre postanowiły zorganizować z godnym uczczeniem minutą ciszy.

 

Wiadomo już, że odwołana zostanie studniówka w Zespole Szkół Mechanicznych przy ul. Komeńskiego, która miała się odbyć w najbliższą sobotę. Nowy termin to 9 lutego.

Studniówkę postanowił przenieść Zespół Państwowych Szkół Muzycznych, ta odbędzie się 8 lutego.

Jak udało nam się ustalić ze studniówki w ten piątek postanowiło nie rezygnować I LO w Elblągu,  w Zespole Szkół Technicznych dyskusja trwa.

Zapytaliśmy Urząd Miasta, czy są jakieś przeciwwskazania do organizacji studniówek w Elblągu w związku z ogłoszoną przez Prezydenta Elbląga 3-dniową żałobą.

"Nie ma żadnych przeciwwskazań  ze strony miasta dotyczących organizacji studniówek, to suwerenna decyzja dyrekcji szkół, studniówki to nie impreza masowa, z naszej strony padła tylko sugestia o godnym uczczeniu śmierci Pawła Adamowicza, Prezydenta Gdańska na przykład minutą ciszy"

- powiedziała w rozmowie z nami Joanna Urbaniak, Rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Atropolog
Atropolog 16.01.2019, 14:40
Codziennie ginna ludzie jestem apolityczny dla mnie smierć ulubionego artysty albo pisarza jest dużo straszniejsza w nikt nie ogłasza wtedy jakieś żałoby która jest sprawa personalna nie narodowa(nie licząc katastrof jakiś dużych) współczuje rodzinie ale żaden z maturzystów nawet nie wie kto umarł

Pozostałe