×

Wszystkie piękne, ale Esti skradnie wasze serce [ZDJĘCIA]

  • 15.01.2019, 15:49
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Wszystkie piękne, ale Esti skradnie wasze serce [ZDJĘCIA] fot. OTOZ Animals w Elblągu
Te psiaki w ostatnich dniach trafiły do schroniska dla bezdomnych zwierząt przy ul. Królewieckiej w Elblągu. Tutaj czekają na nowych, odpowiedzialnych właścicieli.

 

Osoby zainteresowane adopcją psa lub kota mogą kontaktować się z elbląskim schroniskiem przy ul. Królewieckiej telefonicznie pod nr 55 234-16-46.

 

Czelsi

Została oddana do schroniska 11 stycznia tego roku, ponieważ jej opiekun zmarł. Czelsi to średniej wielkości suczka, która ma około 11 lat.


Lujka

Trafiła do schroniska 10.01.2019 z ulicy Słonecznej. To średniej wielkości suczka, która ma około 6-7 miesięcy. Jest bardzo przyjaznym, łagodnym i lgnącym do ludzi szczeniakiem.


Pako trafił do schroniska 10.01.19 z ulicy Polnej.

To piękny, około 1,5-roczny amstaff. Jak piszą pracownicy schroniska, znany jest prawowity „opiekun” psa, jednak wszystko wskazuje na to, że nie zamierza odebrać Pako ze schroniska. Dlatego też, jeżeli nie zgłosi się do schroniska w ciągu 14 dni, to placówka będzie szukała dla psa nowego opiekuna.


Dyzio

Trafił do schroniska 10 stycznia tego roku ze złamaną przednią łapką. Na szczęście okazało się, że jest to proste złamanie - łapka została usztywniona i Dyzio będzie teraz nosił gips przez około 6 tygodni.

Dyzio to mały psiak - waży tylko 5,5kg, który ma około 10 lat. Obecnie przebywa w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska, dzięki czemu wiemy, że Dyzio to bardzo grzeczne i spokojne, typowo domowe stworzenie. Toleruje obecność innych psów i kotów, ale, przynajmniej na razie, z żadnym z nich się jeszcze nie zaprzyjaźnił. Wszystkich ludzi wita nieśmiałym merdaniem ogonka, nawet obcym pozwala brać się na ręce. Chętnie dzieli łóżko z opiekunem.

 

Esti

Ta kruszyna trafiła do schroniska 9 stycznia tego roku. Ma około 6 tygodni i została porzucona na klatce schodowej. Gdy dorośnie, Esti będzie prawdopodobnie niedużym psem, nie można tego jednak określić ze zbyt dużą dokładnością, ponieważ nie wiadomo, jak wyglądali jej rodzice.

 


Bolek

Trafił do schroniska 28 grudnia. To nieduży, sympatyczny psiak w średnim wieku (podejrzewamy, że ma około 8 lat lub trochę więcej). Jest przyjazny w stosunku do ludzi i innych psów.

 

Szpulka

Trafiła do schroniska 8 stycznia. - Opiekun suczki wyprowadził się z mieszkania, a psa zostawił w nim, niczym zbędna rzecz... - czytamy na stronie internetowej schroniska.

Szpulka to mała psinka, która nie jest już młoda. Jest spokojna, grzeczna, przyjazna i łagodna w stosunku do ludzi.

 

Roti

Trafił do schroniska 4 stycznia tego roku, ma mniej więcej 2,5 miesiąca.

 

Betsi trafiła do schroniska 04.01.2019.

W schronisku jest od 4 stycznia tego urodzona. Gdy dorośnie, będzie średniej wielkości lub duża.

 

Więcej informacji o adopcji i zwierzętach czekających na nowych właścicieli można znaleźć na stronie internetowej elbląskiego schroniska www.schronisko.elblag.pl.

 

Redakcja

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe